Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Zdjęcie w dużym formacie

Data utworzenia : 2017-03-25 18:48 | Ostatni komentarz 2019-12-06 16:13

Marta.Wroblewska

2692 Odsłony
61 Komentarze

Dziewczyny od kilku dni przeszukuje internet chciałabym zrobić zdjęcie na płótnie w dużym formacie ok 90x70. Ofert jest mnóstwo ale pomyślałam, że może Wy wywoływałyście sobie takie zdjęcie - obraz na płótnie lub innym nazwijmy to podkładzie żeby wyglądało jak obraz. Chciałabym powiesić je nad wezgłowiem łóżka w sypialni i żeby było ładnie wykonane. Czy któraś z Was ma takie zdjęcie, możecie mi polecić kogoś kto dobrze to zrobi? :)

2017-03-26 11:02

Hej! Ja też rozglądając się ostatnio w necie w tematach obrazów tego typu ... ale jak zobaczyłam cenę obrazu 80x60 cm w empiku to hoho .. dokładnie 119 zł. Nie wiem jakie są ceny gdzie indziej bo patrzyłam na to żebyśmy mogli blisko odebrać takie cudo - a wiem ze zdjęcia z empika mają super jakość :) No ale na razie myślimy i szukamy dalej, jak nie będzie nic innego to chyba się zdecydujemy :)

2017-03-26 00:18

Marta sama sie przymierzam do tego bo mamy zdjęcia z sesji noworodkowej czy ślubnej. Myślę ze powinnaś zasugerować się odpowiedzią Angel i przejść się po miejscowych studiach fotograficznych a zobaczysz ich ofertę na żywo. A te zdjęcia co masz to są twoje własne czy zrobione przez fotografa?

2017-03-25 21:26

Moja starsza córka ma wykonany taki obraz na płótnie.Zrobił to fotograf,który przyjeżdża i robi zdjęcia co roku w szkole,więc nie podam jego namiarów. Cena tego obrazu o rozmiarach 33 x 26 to 43 zł. Jeśli chodzi Ci o dobrą jakość wykonania to podejdź do miejscowych studiów fotograficznych ,aby zobaczyć jak taki obraz wygląda z bliska.Mój fotograf ma takie przykładowe zdjęcia,obrazy ,kubki ,kalendarze,które można u niego wykonać.Może uda Ci się najpierw zobaczyć a później zamówić w dobrej cenie u fotografa w Twoim mieście. W Fotojoker też jest możliwość wykonania takiego obrazu.

2017-03-25 21:07

Moj maz chce taki obraz zrobic ze zdjęcia córki. Nie pamietam o jakich rozmiarach, ale orientowal się, ze takie jak chce sa w Empiku po ok 60zl. Niestety jeszcze go nie mamy więc nie podpowiem nic na temat jakości. Ja od dawna wywoluje zdjecia w Empiku i jestem zadowolona i mam nadzieję ze tak samo będziemy zadowoleni z obrazu:)

2017-03-25 19:34

A wiesz, że sama myślę o tym , tylko czekam do mają do chrztu córci, bo kolega profesjonalnie bezpiecznik zdjęcia więc może coś wybiorę. Chciałabym zdjęcie naszej rodzinki właśnie na płótnie. Jak już coś ogarniesz wcześniej to napisz. Ja myślę, że zanim kolega odda płytkę z obrobionymi zdj i ja coś wybiorę to czerwiec będzie ;)