Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Zdjęcie w dużym formacie

Data utworzenia : 2017-03-25 18:48 | Ostatni komentarz 2019-12-06 16:13

Marta.Wroblewska

2694 Odsłony
61 Komentarze

Dziewczyny od kilku dni przeszukuje internet chciałabym zrobić zdjęcie na płótnie w dużym formacie ok 90x70. Ofert jest mnóstwo ale pomyślałam, że może Wy wywoływałyście sobie takie zdjęcie - obraz na płótnie lub innym nazwijmy to podkładzie żeby wyglądało jak obraz. Chciałabym powiesić je nad wezgłowiem łóżka w sypialni i żeby było ładnie wykonane. Czy któraś z Was ma takie zdjęcie, możecie mi polecić kogoś kto dobrze to zrobi? :)

2019-12-06 16:13

A ja od siebie polecę LueLue. Robią zdjęcia w dużym formacie, obrazy itp.  Ale szczerze? Chyba najbardzieje podobają im się ich reprodukcje. Ostatnio nabyłam Judytę z głową Holofernesa (Gustav Klimt): https://www.luelue.pl/reprodukcje-171/malarstwo/gustav-klimt-reprodukcje-obrazow/judyta-z-glowa-holofernesa-gustav-klimt.html

2017-04-18 14:11

Ha ha ha Aleks już sobie młodego wyobrażam hihi Mój mąż na szczęście nie gubi po domu skarpetek. A ja mogłabym chodzić też cały rok w skarpetkach jak Magros, wiecznie zimne stopy. Mąż na mnie mówi kostka lodu

2017-04-18 12:13

Mój synuś 2 dnichodził w skarpetach i kapciach:) wychowany chłopak , był w gościach to się zachowywał, hehe albo czasu nie miał ściągnąć... Ledwo weszliśmy do domku kapcie na bok, skarpety na bok i po bosaku a stopy jak lody:( masakra:( Więc latam za nim i mu zakładam bo rajtki próbuje naciągnąc na siłęi chodzi z takimi wiszącymi i się potyka)

2017-04-17 19:33

Mój mąż też bardzo często ściąga skarpety i chodzi bez ale ja też zauważyłam że ostatnio coraz częściej tak robię.

2017-04-17 16:16

MAM mój mąż robi dokładnie to samo! Tylko ze dziwnym trafem te jego skarpetki nigdy nie mogą trafić do kosza na pranie zawsze leżą gdzieś w mieszkaniu i potem znajduje :P

2017-04-17 13:06

Moja panienka ściąga buty, i potem skarpety. W żłobku non stop. Zakładam jej specjalnie rajstopy, żeby nie ściągała i skarpetki do ściągnięcia, bo zdejmuje wszystko, jak tylko przekroczy próg sali... MAM, a ja to ciągle w skarpetach, bo mi bardzo stopy marzną, musi być naprawdę upał, żebym w domu nie miała skarpet :P

2017-04-16 16:33

Nie tylko dzieci, mój mąż jak przekroczy próg domu, to nie ważne czy lato czy zima (mamy ogrzewanie podłogowe) ściąga skarpety

2017-04-16 00:55

Skarpetki maja to do siebie że dzieci uwielbiają je ściągać. Mój Mały też ma taki życiowy cel i codziennie kilka razy ściąga skarpetki. :)