Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Pamiątki

Data utworzenia : 2013-05-09 21:47 | Ostatni komentarz 2016-01-20 18:59

Demotywacja

5357 Odsłony
39 Komentarze

Kochane mamy w sprzedaży dostępne są różne albumy na zdjęcia, albumy do uzupełniania, pudełka na pamiątki, całe biblioteczki - my z mężem stanęliśmy 4msc temu przed ciężkim wyborem - jak najlepiej przechować pierwsze wspomnienia z maluchem. Macie może jakieś "gadżety" godne polecenia, a może domowe sposoby jak fajnie lub efektownie "zatrzymać" czas?

2013-09-06 23:20

Demotywacja: A gdzie można kupić taką biblioteczkę? I czy można gdzieś zobaczyć kilka stron zawartości tej biblioteczki? Co do pamiątek to zakupiłam "Bobasowy dziennik", dostaliśmy "Album pamiątka maluszka" wydawnictwa Wilga, jednak żadna z tych pamiątek nie była dla mnie odpowiednia, ponieważ niektóre rzeczy według mnie były niepotrzebne, a tego co moim zdaniem byłoby fajne zabrakło, dlatego kupiłam kronikę (taką grubą) i zaczęłam sama pracować nad pamiątkowym albumem dla mojego dziecka :). Sama rysuję obrazki i wypisuję różne informacje. Jutro postaram się załączyć kilka zdjęć mojej pracy.

2013-06-04 19:58

Ja z kolei zachwyciłam się szkatułką z szufladkami w której można przechowywać najmniejsze pamiątki takie jak odklejony pępuszek, pierwszy ząbek czy opaska z rączki ze szpitala albo pierwsze malutkie skarpteczki, smoczek itd. Oprócz tego podoba mi sie pomysł wycinanki z papieru w ramce. Bardzo fajny jest również dzienniczek maluszka, w którym dokładnie co go godziny wpisujemy np karmienie i inne czynności, kiedyś gdy taki dzienniczek otworzymy i spojrzymy na "harmonogram zajęć" to uśmiechniemy się do własnych myśli.

2013-05-22 15:38

Ja mam album dziecka, w którym zawarte są najważniejsze informacje. Są miejsca na zdjęcia rodziców, drzewo genealogiczne, pierwszy uśmiech, zdjęcie gdy je, śpi, gdy ma 3-miesiące, miejsce na odrysowanie stopki i rączki gdy skończy 3-miesiące, pierwsze Święta Bożego Narodzenia, Wielkanocy, pierwszy spacer itd itd. Po prostu mnóstwo fajnych informacji i oczywiście opisy... Wszystko kolorowe i aż chce się to wypełniać!

2013-05-21 00:33

takatycia nas też oczarowała :) i nadal jestem nią zachwycona, szufladka na drobiazgi jest rewelacyjna - wszystko w jednym miejscu, a książeczki łatwo i przyjemnie się wypełnia :)

2013-05-20 15:14

fajna ta biblioteczka :)

2013-05-10 00:17

Dziękuje, lecz to już przeglądałam :) Mi bardziej chodzi o konkrety, aby młodym mamom było łatwiej wybrać "gadżety". Myśmy nakupowali z mężem puszek na odciski, albumów, albumików i jednoznacznie stwierdziłam, że wolę zwykłe albumy z których zdjęcie mogę wyciągnąć, przełożyć, niż te do których muszę je wkleić. Zdjęcie zawsze można wyciągnąć, przełożyć, wstawić w ramkę. Jeżeli chodzi o puszki to zdecydowanie polecam dla starszych dzieci, myśmy próbowali odcisnąć w niej piąstkę malutkiej, ale nie udało się - gdy tylko przyłożyliśmy rączkę poczuła, że da się to gnieść większość zawartości wylądowała na stole :) Najlepszym zakupem jaki zrobiliśmy jest biblioteczka malucha - mimo, że nie należy do najtańszych to jest rewelacyjna. Posiada szufladkę na drobiazgi i zestaw książeczek w których opisuje się postępy malucha itp.

2013-05-09 22:58

Demotywacja - zajrzyj tutaj http://lovi.pl/pl/forum/12/150/1 życzymy przyjemności w poszukiwaniu natchnienia :)