Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Pamiątki

Data utworzenia : 2013-05-09 21:47 | Ostatni komentarz 2016-01-20 18:59

Demotywacja

5358 Odsłony
39 Komentarze

Kochane mamy w sprzedaży dostępne są różne albumy na zdjęcia, albumy do uzupełniania, pudełka na pamiątki, całe biblioteczki - my z mężem stanęliśmy 4msc temu przed ciężkim wyborem - jak najlepiej przechować pierwsze wspomnienia z maluchem. Macie może jakieś "gadżety" godne polecenia, a może domowe sposoby jak fajnie lub efektownie "zatrzymać" czas?

2016-01-20 18:59

Witam, Ja mam duże różowe pudełko na skarby mojej córeczki..trzymam tam test ciążowy, zdjęcia z usg, pierwsze skarpetki, opaskę ze szpitala..poza tym mamy odlew rączek i stópek, fotoksiążkę z sesji zdjęciowej, książeczkę mój pierwszy rok z najważniejszymi wpisami,no i oczywiście całą masę zdjęć i filmików ;-)

2015-02-18 10:38

Ja tez kolekcjonuje:) opaski ze szpitala, kikut, plyte z usg, nawet test ciazowy zatrzymalam:) oczywiscie mamy fotoksiazke, i zwykly album ze zdjeciami:) i zapisuje wszystkie wazniejsze chwile z zycia mojej coreczki:)

2014-04-07 18:40

Kikacu może przed maturą same zakopią;)

2014-04-07 18:36

Ja będąc w ciąży pisałam "Pamiętnik 40 tygodni", gdzie wklejałam zdjęcia z usg, pisałam o pierwszych kopniaczkach itp. Później zostało mi w nim trochę miejsca więc opisuję każdy tydzień dla mojej myszki: co zrobiła nowego, pierwsze uśmiechy, gaworzenie. Oprócz tego zatrzymałam opaski ze szpitala, pierwszego malutkiego pajaca, pierwsze skarpeteczki, niedrapki itp - i będę to miała w specjalnym pudełku, do którego będę co roku coś dorzucała i dam jej to wszystko z okazji 18nastych urodzin jako naprawdę wyjątkową pamiątkę :)

2014-04-07 17:28

Pierwsze słyszę o tym kikucie :) Dość zabawne. Ja mimo wszystko nie mam kikuta, za to bardzo bardzo wolno odpadał ;) Mam za to inne pamiątki. M.in. książkę "moje pierwsze 5 lat" gdzie wszystko opisuję ,opaskę ze szpitala, album ze zdjęciami z sesji zdjęciowej jak i mnóstwo innych zdjęć ;) Do tego do tej pory mam wszystkie badania i zdjęcia usg.

2014-04-07 17:06

Zaciekawiłam się przesądem o kikucie więc wykonałam telefon do przyjaciela (teściowa i jej zabobony) i wiecie co kikyt zakopać koło jakiegoś uniwersytetu (haha już widzę jak się na mnie patrzą studenci szpadel i heja) bo wtedy dziecko mądre będzie. No cóż a ja mam i nie zakopuje nigdzie i tez będę mieć mądre dzieci a co;) jak się będą chciały uczyć to żaden kikut niezakopany im nie przeszkodzi;)

2014-04-07 16:55

Kussia właśnie nie pamiętam, obiło mi się o uszy tylko. Ja w każdym razie nie spaliłam, tylko schowałam :)

2014-04-07 13:10

Silje a co to za przesąd z tą pępowiną? bo nie wiem czy powinnam się bać :p