Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

analiza produktów dla dzieci

Data utworzenia : 2013-05-09 16:41 | Ostatni komentarz 2015-02-08 23:20

aggggga

4463 Odsłony
20 Komentarze

Chciałabym się z wami podzielić znalezionym extra blogiem. Założycielka z wykształcenia jest chemikiem i jak sama pisze o sobie - Z zamiłowania tester kosmetyczny i szperacz drogeryjny. Na stronce poddaje analizie produkty dla dzieci pod względem składu- niektóre stwierdzenia są zaskakujące i wychodzi na to, że nie zawsze cena produktu idzie w parze z jego jakością- polecam wszystkim przyszłym i obecnym mamom:) http://www.srokao.pl/p/o-mnie.html

2015-02-08 23:20

Ja choć jestem chłonna wiedzy, nie podchodze zbyt powaznie do takich tekstów, nie da się wyeliminowac chemii całkowicie, wiele substancji naturalnych uczula, pozostaje jeszcze kwestia portfela, staram się ogólnie za dużo kosmetyków nie stosować, jesli już to z apteki dla skór z AZS, bo sa najbardziej łagodne i tyle.

2015-02-06 00:52

Niby wg niej takie fajne kosmetyki Babydream a u nas jako jedyne uczuliły. Głównie szampon,który w składzie zawiera Cacamidopropyl Betaine-dosyć silny alergen.A niby takie naturalne. Umyłam dziecku tym głowę i była masakra. Głowa cała czerwona,pisk i płacz ! W życiu nie słyszałam takiego krzyku. Ale Sroka napisała,że taka rewelacja to się skusiłam... Dopiero potem przeczytałam jak ten szampon uczula. Mamy Oillan,Nivea i Johnsons i jest super :) Skóra delikatna,czyściutka,gładziutka i zero podrażnień.

2015-02-04 17:21

Idealna strona dla mnie, właśnie zastanawiam się nad zakupem produktów kosmetycznych dla dzidziu i dla mnie. Można dużo się dowiedzieć i dopasować cenę do jakości.

2015-02-04 16:10

Pamiętam gdy byłam na warsztatach "Będę mamą" bardzo promowane były kosmetyki J&J i zrobiłam sobie taki mały kosztorys kosmetykowy tego co mi będzie potrzebne przy dziecku..i J&J okazał się zbyt kosztowny, dlatego szukałam zamiennika zdecydowałam się na Ziajkę kosmetyki o 75%. I nastąpiło objawienie w postaci bloga sroki :) tam naczytałam się o składzie Ziajki..która w dużej mierze jest mocno chemiczna i zdecydowałam się na zakup kosmetyków Babydream, które niejednokrotnie są przez nią polecane. Często zaglądam na jej stronę gdy mam jakieś wątpliwości względem zakupu.

2014-06-30 12:12

Fantastyczna strona! I dzięki takim osobom widać jak wielkie firmy takie jak pampers robią z nas..

2014-06-29 12:05

Na pewno się przyda, bo akurat zastanawiam się nad wyborem marki kosmetyków dla mojego maluszka :) Dzięki

2014-06-29 08:41

Fajna stronka:) Przyda się na pewno:)

2014-06-28 23:24

Dzięki tej stronce obkupiłam się (tj. Syna w brzuchu), w kosmetyki Babydream'a z Rossmana i pieluchy Dady z Biedry, bez wyrzutów sumienia że na dziecku oszczędzam ;) jak najbardziej polecam!