Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Torebka

Data utworzenia : 2013-05-05 08:28 | Ostatni komentarz 2024-03-26 22:58

Demotywacja

6314 Odsłony
40 Komentarze

Drogie mamy, coraz więcej na rynku pojawia się toreb dla matek z miejscami na butelki, składanymi koco-przewijakami i różnymi innymi gadżetami, aby łatwiej było się odnaleźć. Któraś z was może kupiła taką? Może jakąś mi polecicie? Rozważam zakup takiej torby, ponieważ zawsze gdzieś trzeba jechać - zabrać ze sobą pampersy, chusteczki, zabawki i całą masę innych rzeczy, a przecież zbliżają się wakacje. :) Ja mam ciągle ten sam problem - niby wszystko w torebce mam, ale nic nie mogę znaleźć i zazwyczaj zapominam maty do przewijania. ;)

2013-05-07 13:18

a no fajne te torby i super ze mają taką wielki otwór ;) w sumie nei są drogie jak na torbę opakowanie na butlę i przewijak, jeśli ktoś nie ma torby to moze i się opłaca;) ja od wózka mam dosyć wąską szczelinę i czasami się denerwuje.

2013-05-07 07:09

Widziałam w ulotce biedronki całkiem fajne torby dla matek :) Tylko ciekawe jak będą wyglądały w rzeczywistości :P

2013-05-06 11:52

Ja jestem zwolennikiem oszczędzania ;) troche z braku miejsca trochę z przymusu ;) Kiedy wybieraliśmy wózek zwracałam też na to, aby w zestawie była torba, początkowo nie przyglądałam się jak ona jest uszyta i czy jest wygodna w funkcjonowaniu;) potem sie okazało ze jedyną z wad było zamknięcie z czym sobie poradziłam doszywając długi rzep;D torba duża i pojemna w sumie spełnia swoje zadanie mieszczę w niej wszystko co potrzeba, pieluszki jednorazowe tetrowe kilka ubranek i butelki reszta? myślę ze taki rzeczy jak przewijak sa potrzebne przez pierwsze kilka miesięcy, potem nijak się zabrać do przewijania takiego roczniaka.... czy warto kupywac torby z przewijakiem i dlatego że mają przegrudki na butelki? myślę ze zbędny wydatek... nawet jak wychodze z małą na plac zabaw, to czasami zabieram zwykłą torbę bo jak wisi ta wózeczkowa torba na wózku to czasami mam wrażenie ze może kusić złodzieja. jeśli szykuje sie wyjazd to już lepiej kupić mniejszą torbę bagażową;) przyda się na przyszłość dla dziecka w razie wycieczek;)

2013-05-06 11:35

W sumie nigdy o takiej konkretnej torbie nie myślałam. Jak kupowaliśmy wózek to owszem zwracałam uwagę na torbę, aby była duża, z przegródkami i pakowna - taką właśnie mamy. Mi w szczególności taka wystarcza. Tam trzymam podstawowe przybory, rzeczy, które bierzemy na spacery. Co do dalszej drogi na pewno potrzebna jest torba dodatkowa na inne akcesoria, przedmioty czy zabawki.

2013-05-05 20:41

ja mam torbę podróżną My Baby Safety Care :) tu możesz ją zobaczyć >>> http://www.skapiec.pl/img/1402715-2688-1-mybaby-pojemna-torba-podrozna-z-przewijakiem_do-wozka_w-plener-33565.html

2013-05-05 11:22

Myślę, że dobrym sposobem jest też zabieranie torby z wózka ze sobą. Na początku tak robiłam, ale teraz myślę o czymś konkretniejszym, aby było ładne dla mnie, a przydatne dla dziecka, a chodzenie z torbą dołączoną do wózka przez następne kilka lat do mnie nie przemawia :)

2013-05-05 08:43

Ja nie pomogę przy wyborze takiej "specjalistycznej" torebki, ponieważ pampersy, chusteczki, podkład do przewijania, przekąski, soczki, zabawki i wszystkie inne gadżety potrzebne na dłuższy spacer mam spakowane w torbę od wózka która ma przegródki więc mogłam wszystko poukładać. Taką torbę z podstawowymi rzeczami potrzebnymi mam zawsze przygotowaną i dokładam tylko termos z gorącą wodą, mleko inne produkty które muszę zabrać.