Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

ubranka wełniane

Data utworzenia : 2016-08-02 15:05 | Ostatni komentarz 2018-12-05 22:00

Meriema

2109 Odsłony
20 Komentarze

Hej dziewczyny, mam pytanie dotyczące ubranek wełnianych dla dziecka. Fakt, że rodzę dopiero w listopadzie, ale moja babcia już teraz ma zamiar rozpocząć robótki. Czy wełna nie uczula delikatnego ciała dziecka? Będą to na pewno sweterki, czapeczki i rękawiczki. Martwię się, że mogą wywołać uczulenie. Czy któraś mama była w podobnej sytuacji? Może warto po prostu wyprać ubranka przed nałożeniem w płynie do prania wełny. I tu właśnie kolejny znak zapytania, bo z tego co się orientuję do prania ubranek dla niemowląt należy stosować specjalne proszki i płyny. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nie chciałabym babci robić przykrości, a z drugiej strony dobro mojego dziecka uważam za najważniejsze.

2018-12-05 22:00

Uwielbiam takie "domowe" sweterki ! Moja mama dzierga na potęgę. Ostatnio kupiłam jej te wełnę https://www.welnabawelna.pl/kontakt jest ona z Alpaki. Teraz tylko czekać na nowy szalik. Fuksja to kolor tej zimy !

2018-11-13 16:12

Z drugiej strony trzeba brać pod uwagę podatność dziecka do potliwosci i ruchliwosci....Moje obie córki od małego są mega ruchliwe i im akurat nie mogłam nic z wełny bo by się ugotowaly, ani też z polaru nic. Do tej pory zresztą zakładam im lekkie rzeczy by się nie zapocily....

2018-11-09 16:01

Napisz sobie wiadomość tutaj - https://www.welnabawelna.pl/kontakt, na pewno odpowiedzą Ci w tej sprawie, bo w ofercie też są włóczki na odzież dla dzieci. Kiedyś pisałam w innej sprawie do nich na skrzynkę i szybko dostałam rzeczową odpowiedź :)

2018-07-03 12:10

Widziałam, że takie wełniane ubranka często są wykorzystywane do zdjęć. A co do ręcznie robionego kocyka to chyba jedna z piękniejszych rzeczy jaką można zrobić :)

2018-07-01 21:01

Ewcia jeszcze nie robiłam, także myślę, się nauczyć :) ale wiem że przyjaciółka właśnie dla małej też nam zrobiła taki kocyk ręcznie zrobiony na drutach :))

2018-06-30 15:04

Moja mama robiła kiedyś na drutach, :P może udałoby mi się ją namówić na coś małego i fikuśnego dla Mikiego :) takie rękodzieło to jest coś, szacun dla każdego co to ogarnia :)

2018-06-30 13:15

życzę powodzenia z drutami ;) a już robiłaś na nich coś wcześniej ? ja od przyjaciółki dla pierwszej córki dostałam ręcznie robiony kocyk - ale ona chyba na szydełku....piękny ;) ale jest ciepły więc tylko na chłodniejsze i zimne dni

2018-06-29 13:17

Ja mam druty kupione i zamierzam zrobić kocyk dla małej po porodzie :) zobaczymy czy będę miała czas :)