Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

stoliczek edukacyjny

Data utworzenia : 2013-04-17 14:36 | Ostatni komentarz 2014-07-24 21:22

martastepien

5999 Odsłony
16 Komentarze

Co myślicie o zabawce stoliczku edukacyjnym chce kupić ale niewiem jaki na rynku jest ich bardzo dużo i niewiem który wybrać . której firmy polecacie

2014-03-11 15:24

mamabasia a co to za firma? ja teraz jestem na etapie szukania stoliczka ale takiego nie spotkałam (ja szukam poza allegro może dlatego)

2014-03-11 12:59

mamabasia ile za niego zaplacilas ?

2013-10-03 22:30

nasz stoliczek edukacyjny polecam

2013-09-29 21:44

Na prezent może i fajny pomysł, bo teraz dzieci mają sporo zabawek i nie wiadomo co kupić zwłaszcza kiedy dotyczy to nie własnego dziecka. Zastanawiałam się nad zakupem tegoż stolika tylko z tańszych wersji w końcu stwierdziłam, że lepsze będą konsole grające w końcu to podobne tyle że tamto z nogami;-) no i droższe

2013-09-28 16:38

Mielismy drogi z Little Tikes. Wydawało się nam że taki super, a jednak synek zainteresował się nim kilkakrotnie i na tym koniec zabawy było.

2013-09-07 22:23

my mamy firmy smily ma fajny miły głos, odgłosy zwierząt i wiele innych ciekawych funkcji

2013-04-20 13:32

Razem z mężem kupiliśmy stoliczek edukacyjny na prezent dla chłopca z okazji pierwszych urodzin.Kosztował 50 zł więc był z tych tańszych.Taki jak na foto.Co się nie nacisnęło to jakieś dźwięki były wydawane.Jak się później okazało był bardzo niestabilny. Więc jedną z ważnych cen stoliczka edukacyjnego to dobra stabilność,bo małe dziecko się całym ciężarem opiera o taki stoliczek. Ja też miałam ochotę kupić córce kiedyś taki stoliczek,ale stwierdziłam że to będzie tylko na chwilę, a potem będzie mi to siedziało.Bo dziecko szybko się nudzi zabawkami.A taki stoliczek to nie mały wydatek. Wśród moich znajomych stoliczki się wogule nie sprawdzają.Jedna koleżanka ma taki do którego się wkłada dziecko do środka,dała za niego grubo ponad stówę,a jak tylko chce do niego włożyć córkę to od razu mała krzyczy i płacze.I stoi bezużyteczny a ona żałuje że go wogule kupiła.

2013-04-19 12:36

Nawet fajny pomysł z tym stoliczkiem edukacyjnym. My też nie mamy takiego w domku, więc chętnie wysłuchamy opinii innych rodziców co sadzą na ten temat. To prawda na rynku jest bardzo duży wybór stoliczków edukacyjnych. Można spróbować znaleźć ogłoszenia z używanymi stoliczkami będą o wiele tańsze, a takie zabawki chyba maluchy nie niszczą.