Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

stoliczek edukacyjny

Data utworzenia : 2013-04-17 14:36 | Ostatni komentarz 2014-07-24 21:22

martastepien

6000 Odsłony
16 Komentarze

Co myślicie o zabawce stoliczku edukacyjnym chce kupić ale niewiem jaki na rynku jest ich bardzo dużo i niewiem który wybrać . której firmy polecacie

2014-07-24 21:22

Fajne sa stoliczki edkacyjne firmy Leap Frog.

2014-07-23 22:56

super sprawa, jeszcze dwujęzyczny tym bardziej, ceny są coraz bardziej przystępne, a jak się poszuka w necie to można bardzo tanio znaleźć używanie i niezniczczone stoliczki, które mozna kupić, myślę że na nowy zakup nie ma co się porywać bo niektóre dzieci szybko się nudzą i będzie służył tylko za ozdobę pokoju :)

2014-07-14 21:06

My również zakupiliśmy takowy stoliczek jak maluch miał 7 miesięcy właśnie z tablicy za 30 zł. Jest w języku ang i francuskim. Fajna sprawa bo nóżki są wyjmowane i jak maly nie chodził to wyjmowalisny je sadzalismy go na podłodze i młody zajął się na chwile. Teraz codziennie do niego podchodzi i się bawi :)

2014-07-11 19:08

taki stoliczek to na prawdę fajna sprawa:) mam jeden po starszym chłopcu który też robił za pchacz i jak mój drugi synio będzie miał ok 6 miesięcy chcę kupić jeszcze taki smily. fajny jest też z fisher price, stoliczek na długo zajmował mojego smyka a ja miałam spokój :D

2014-07-10 22:39

również polecam ten stoliczek Smily. Jednak dla dziecka, które jeszcze nie do końca umie stać "bez trzymanki" trzeba stawiać go tam żeby nie odjeżdżał, bo przy nacisku dziecka przesuwa sie. Wydaje mi się że dziecko długo będzie się nim bawiło. Dziś odwiedziła nas 3latka i nie odchodziła od niego. A na tablicy np można kupić je dużo taniej widziałam już za 50 zł. A i moja córcia rano od razu do niego pędzi :)

2014-06-23 08:43

Mamabasia fajnie że ten stoliczek Smily Pllay jest rozbieralny i może zostać sam blat jako organki . Koleżanki córcia ma i nawet sporo czasu przy nim spędza a ma 11 miesięcy czyli w wieku mojego Jasia .My tez się zastanawialiśmy ale nic nie kupiliśmy jak do tej pory ale niedługo roczek to może puścimy w eter że takie cudo chcemy więc może się doczekamy.

2014-03-11 18:09

dziękuje mamabasia na pewno zaraz poszukam :)

2014-03-11 15:45

firma smily play jest to też dobra firma bo zabawki są solidne, mamy jeszcze z tej firmy jeżdzik, i biedronkę z wibracjami do nauki raczkowania i jestem zadowolona stolik kosztował chyba 120 zł