Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Jakie garnki są najtrwalsze?

Data utworzenia : 2016-04-10 17:27 | Ostatni komentarz 2024-02-22 00:27

Bławatkowa2015

23931 Odsłony
83 Komentarze

Cześć dziewczyny :) Potrzebuję Waszej rady. Chcę kupić zestaw garnków, który posłuży mi na długi czas. Zastanawiam się nad zestawem Tefal Hero albo Gerlach Sendo. A może któraś z Was ma garnki tej marki? A co Wy polecacie?

2016-04-10 23:56

Ja mam zestaw akcesoriów kuchennych- dziadek do orzechów, korkociąg, otwieracz do butelek, otwieracz do konserw i prasa do zgniatania czosnku i pomimo iż bardzo solidnie to wygląda to w użyciu okazało się klapą. Jesienią chciałam ołupić orzechy i już po kilku minutach dziadek do orzechów pękł - a myślałam że wykonany jest z solidnych materiałów.

2016-04-10 23:48

Ja w swojej kuchni używam garnków BergHoff. Dostałam je w prezencie ślubnym,więc służą mi już 8 lat. Teraz marzy mi się,aby powiększyć ten mój zestaw,bo jestem z nich zadowolona.Tylko jedna pokrywka mi się popsuła,ale tylko dlatego ,że spadła!

2016-04-10 23:28

Bławatkowa - nie mam ani jednych ani drugich garnków ale gdybym miała wybrać pomiędzy nimi to wybrałabym Gerlach - ta marka dobrze mi się kojarzy i wiem że ich produkty bardzo dobrze i długo służą ludziom.