Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

zabawki Lamaze

Data utworzenia : 2016-01-23 13:52 | Ostatni komentarz 2016-01-29 17:17

alutka2223

2032 Odsłony
17 Komentarze

Witam drogie Mamy!!! Na wstępie mam nadzieję, że nie powielam tego wątku, w wyszukiwarce nic takiego nie znalazłam..;-) A więc drogie Mamy, co myślicie na temat zabawek z firmy Lamaze? Czy warte są swojej ceny? Co posiadacie z tej firmy i jakie są Wasze spostrzeżenia? Ja z tej firmy miałam grzechotki dla niemowlaka na ręce i nóżki...biedronki miały grzechotki w sobie, a ważki szeleszczące skrzydełka.Niunia bardziej polubiła ważki.Częściej używaliśmy tych bransoletek na rączki, bo były zapinane na rzep i można było je zaczepić na wózek czy torbę.. Kolejną zabawką to lalka Emilka.Ma grzechotkę, piszczałkę i szeleszczącą sukienkę.Ma specjalną zawieszkę przy głowie..niestety nam trochę to przeszkadza przy zabawie.. Posiadam również matę- domek.Posiada jeden pałąk-tęczę zawieszkę grająco-świecącą słoneczko, i pięć mniejszych zabawek piszczałek.Dla niemowlaka służy jako mata, a dla większego dziecka składamy jako domek i nadał służy do zabawy..dodatkowo można po złożeniu przechowywać w niej zabawki, lub można ją brać w podróż. My jesteśmy z niej bardzo zadowoleni i nie żałuję jej zakupu. Zabawki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i nic się z nimi złego nie dzieje.. Mam w planach zakup albumu motylka z tej firmy.. ;-)

2016-01-23 14:11

maskotki Lamaze są kolorowe i maję mnóstwo detali typu wszyte koluszka, sensorki, szeleszczące elementy i one przykuwają uwagę dziecka. Ja mam motylka Lamaze ale synek tylko przez chwilę się nim bawił a raczej oglądał a teraz nawet na niego nie spojrzy. Może dziewczynki dłużej cieszyłyby się takimi maskotkami. Mnie szalenie podoba się ośmiorniczka Lamaze ale cena jest dość wysoka. Udało mi się kiedyś kupić tańszą ośmiorniczkę która wydaje dźwięki gdy się niż potrząsa, ma jedną mackę szeleszczącą i jest kolorowa i podobnie jak motylek - przez chwilę zaciekawił synka a teraz sporadycznie po nią sięga. Czasami kiedy jestem w sklepie z artykułami dla dzieci widzę prześliczne maskotki, piszczałki innych firm które są nieco tańsze niż Lamaze i powiem że nawet bardziej mnie się podobają- ale to jest oczywiście kwestia gustu. Jeżeli Tobie podoba się motylek to kup , jakościowo mają dobre produkty :)