Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Nosidełko do auta/fotelik?

Data utworzenia : 2016-01-22 08:54 | Ostatni komentarz 2016-02-25 18:00

[email protected]

1964 Odsłony
10 Komentarze

Witam! Mam ogromny problem, a mianowicie mój 4 miesięczny synek nie mieści mi się juz prawie do nosidelka samochodowego. Mam takie zwykle, z wkładka dla niemowląt, teraz juz ja wyciagmelam, a jestem przerażona tym, ze nóżki juz mu z niego wystają... Podkreślenia, iz syn ma juz 7,5 kg, a jest dość,spory jak na 4 miesiące. Tak wiec co ja mam w takiej sytuacji zrobić? Zmienić mu nosidelko na fotelik samochodowy? Jeśli tak, to jaki? Przecież nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć, może taki z wkładka na lezaco? Nie mam pojęcia jaki zamówić, do ilu kilogramów, jakiej firmy... Po prostu jestem w tej kwestii zielona. Aaa i jeszcze jedna sprawa, jeśli fotelik samochodowy np. z ta regulacja na lezaco, to jak później będę chodzić po mieście z takim maluchem? Bo przecież nie zabiore go z fotelikiem hehe , a teraz nosidelko biorę pod pache i idę. Bardzo proszę o pomoc i jakieś dobre rady ;) Pozdrawiam - mama w potrzebie!

2016-01-22 12:41

Warto się trochę podszkolić z fotelików, bo przede wszystkim sygnałem , że dziecko z fotelika wyrasta, NIGDY nie są wystające z niego nóżki O.o skąd w ogóle taki pomysł? Fotelik-nosidełko powinien służyć dziecku tak długo, dopóki GŁÓWKA nie zacznie wystawać nad jego górną krawędź, niektóre dzieci osiągają ten pułap długo po pierwszych urodzinach, niektóre (wysokie duże dzieci) jak mój syn w okolicach 9 miesiąca... wtedy polecam kupić kolejny fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, najbezpieczniejszy dla słabiutkiego kręgosłupa i wciąż najczęściej leżącego w podróży dziecka.

2016-01-22 09:56

Audo, w tym wątku dziewczyny piszą o różnych fotelikach, może jakieś informacje Ci pomogą w wyborze odpowiedniego dla Twojego maluszka: http://lovi.pl/pl/forum/11/301/1 Moja córeczka jest drobna i mieści się w foteliku do 9 kilogramów. Zaczyna już sama siadać i nie będę miała problemów ze zmianą fotelika, kiedy mała osiągnie odpowiednią wagę. Ja mam nosidełko montowane do stelaża wózka i w razie potrzeby nie ma konieczności dźwigania dziecka w mieście.