Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Puzzle

Data utworzenia : 2016-01-15 08:51 | Ostatni komentarz 2016-01-16 21:15

DorFryt

1744 Odsłony
12 Komentarze

Zastanawiam się nad kupnem puzzli dla synka. W jakim wieku wasze dzieci miały pierwsze puzzle i jakie? Synek ma prawie 1,5 roku i zastanawiam się, czy by zainteresował się puzzlami. Podobno są takie 2,3,4 elementowe. W sklepie stacjonarnym nie widziałam ich nigdzie. Jakie są wasze doświadczenia?

2016-01-16 21:15

A ja dziś kupiłam synkowi puzzle do nauki kolorów. Mam nadzieję że łatwiej będzie nam się nauczyć kolorów i synek będzie ćwiczyć spostrzegawczość. Gdyby którejś z Was się spodobały to w Realu kosztują 8 zł.

2016-01-16 20:19

Moja córka kocha karty czuczu i puzlze mamy takie 2 elementowe na jednym warzywko a na drugim gdzie rośnie to warzywko, upiłam je z gazetą mamo to ja chyba. Jak będziecie widziały że znowu jest taka akcja z tą gazetą to bardzo proszę dajcie znać bo cenowo ty wychodzi świetnie:) Teraz też się rozglądam za jakimiś 3-4 elementowymi:)

2016-01-16 16:25

Moj syn mial skonczone 2 latka jak zaczelismy przygode z puzzlami teraz ma 3 lata a radzi sobie super z puzlami dla 4-5 latkow ma duzo puzzli roznych wielkosci i czasami pol dnia uklada wszystkie puzzle ktore ma :)

2016-01-16 15:58

u nas było tak z sorterem, ja przykładałam mu klocuszki a on wrzucał do odpowiedniej dziurki. Bardzo lubił się tak bawić i teraz pomyślałam, że może puzzle. Mam takie małe, dla starszych dzieci ja układam obrazek a on burzy- to dla niego fajna zabawa. Ale myślę, że jakby były takie kilkuelementowe - do opanowania to by sie bawił :)

2016-01-16 14:22

moja dostała coś koło roku właśnie z czu czu te 2 elementowe - sama wiadomo nie układała na początku, ale z czasem potrafiła przyporządkować pasujące obrazki, a co do przypasowania element do elementu ja jej odrobinę przykładałam - ale nie do końca i ona kończyła dzieło - ehh mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :) do dziś lubi puzzle i ma ich sporo :) lubi też drewniane w ramce - widziałam je w achuan, DorFryt moja panna lubi też układanki drewniane z uchwytem - sama szybko opanowała co i jak się wkłada - i świetne ćwiczenie dla motoryki małej rączki :)

2016-01-16 14:04

O dzięki dziewczyny :) To muszę pepco odwiedzić i poszukać świnki peppy :) Ile wasze dzieci mają (o wiek mi chodzi) kiedy dostały pierwsze puzzle były zainteresowane?

2016-01-15 21:07

Dziewczyny dość często te zwierzątka są dodawane do gazetki Mamo to ja lub Dziecko teraz nie kojarzę bo kupuję tą i tą - z gazetką płaciłam coś koło 10 zł z tego co kojarzę więc cenowo promocyjnie i to bardzo - pod koniec roku były właśnie z którą z tych gazet te 2 element owe do pary :) szukajcie też tych gazet bo bywają jako dodatek od czasu do czasu :)

2016-01-15 21:02

Ja również polecam puzzle CzuCzu, najbardziej mój synek lubi właśnie "Zwierzątka do pary" Kupujemy zazwyczaj w Empiku jak są wyprzedaże ;) Są też puzzle "BABy" z Trefla dostępne chyba w Pepco za 19 zł :D ze zwierzątkami, z baaaardzo grubej tektury, synek też je bardzo lubi bo łatwo się układają , wręcz intuicyjnie, a dla wielbicieli Peppy są też ze świnkami :O)