Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

kubek niekapek lovi

Data utworzenia : 2016-01-08 19:37 | Ostatni komentarz 2016-01-11 12:06

basiadzw

1151 Odsłony
3 Komentarze

Witam, nie wiem gdzie to napisać i padło tutaj. chciałąm dowiedzieć się czy któraś z was wyciagneła z kubka niekapka ten zaworek? ustawiłam go tak jak było na obrazkach ale jak sama chciałam się napić to nic nie szło :( jeśli ja nie mam siły to co dopiero mój biedny roczniak :( Dlatego wyciagnełam całkowicie. kubek kupiliśmy do picia mleka na noc bo butelką się już strasznie meczy :( szkoda że nie ma smoczków powyżej roku. najwyższy numer jaki widziałam to 9+.

2016-01-11 12:06

dokładnie Basiu trzeba rozciąć ten krzyżyk i usunąć jedną część- wtedy picie poleci :)

2016-01-08 20:48

No tak tylko że tam nie idzie wyciagąć tego ustnika. TEz mamy butelki z canpola i wszystko było by świetnie gdyby w sklepie były ustniki 12+. przekłuć zaworek tzn? tam jest zrobiony krzyżyk ale strasznie mały to jedynie co bym mogła zrobić to wyciać jedną część :(

2016-01-08 20:23

Basiu nie wyjmuj zaworka, bo wtedy kubek nie jest już niekapkiem ;) Owszem ciężko z niego leci ale my przekłuliśmy zaworek wykałaczką a najlepszym rozwiązaniem było dokupienie prostego białego gumowego ustnika z Canpolu który idealnie pasował na ten kubeczek i synkowi łatwiej się piło, jak się już przyzwyczaił daliśmy z powrotem nakrętkę Lovi z przekłutym zaworkiem :)