Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (885 Wątki)

Opinie na temat wózka xlander xpulse

Data utworzenia : 2016-01-07 19:00 | Ostatni komentarz 2016-01-11 21:20

D.Smieja

2441 Odsłony
5 Komentarze

Witam, koniec kwietnia a początek mają spodziewamy się z mężem coreczki, będzie to nasze drugie dziecko. Zastanawiamy się nad wyborem wózka bo wózek przy pierwszym dziecku nie sprawdził się.. Jestem obecnie zainteresowana xlanderem xpulse. Jakbym mogła prosić o jakąś opinie albo radę czegoś ciekawego dla naszego maleństwa :)

2016-01-11 21:20

ojj byście się zdziwiły jak wiele jest negatywnych opinii na temat akurat tego wózka :) x-lander wcale nie oznacza solidny a wręcz przeciwnie: wiele osób rezygnuje z niego na rzecz innego wózka. Ta firma jest po prostu przereklamowana. Dominika od nas z Lovi też narzekała na niego,że musiała wysyłać na gwarancję. Cena i marka nie zawsze ida w parze z jakością.

2016-01-11 16:25

Bardzo dużo negatywnych opini na innych forach czytałam na temat tego wózka. Podobno często się psuje , zastanawiałam się nad zakupem ale szkoda mi było płacić za markę, bo lepszy wózek można kupić taniej lub w tej cenie.

2016-01-08 10:49

No właśnie mają fajna gondole, spacerówka zdaje się na zimę jest spora fla dziecka. Teraz jest dużo tych siedzisk kubełkowych które ładnie wyglądają ale dziecko w zimę roczne ma już mało miejsca. Ten model xlandera też jest ciekawy i ładna kolorystyka. Xpulse też ma przystępna cenę na internecie nawet biorąc 3w1

2016-01-08 10:41

Również spodziewamy się córeczki w kwietniu.I też rozglądam się za tym wózkiem-dokładnie x lander Africa. Przy pierwszym dziecku wszędzie widziałam jeżdżące tylko x landery. Uważam,że to solidne wózki,skoro tyle osób decyduję się na niego!!!

2016-01-07 20:24

D. Smieja - nie mam i nie miałam tego wózka więc ciężko mi wystawić opinię ale może pomocny będzie wątek : http://lovi.pl/pl/rodzice/371