Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Bebo - tańcz i śpiewaj ze mną.

Data utworzenia : 2015-12-11 00:45 | Ostatni komentarz 2016-02-25 23:48

K.Kubieniec

1415 Odsłony
3 Komentarze

Witajcie Mamusie i Tatusie :D Mam pytanko czy ktoś może ma w domu Bebo? Bo chciałabym poznać wasze opinie o tej zabawce. Moja siostra ma ponad rocznego synka i bardzo by chciała go dla niego ale nie wiem czy warto to kupować. Jaki jest naprawdę? Jest coś wart czy jest przereklamowany?

2016-02-25 23:48

Mam w domu Bebo - u siostry jest. Jest bardzo głośny i ma super kolorowy brzuszek. Ogólnie to bardzo fajna chociaż droga zabawka. Śpiewa, sama rusza kuperkiem i ma funkcję nagrywania Twoich słów i przekształcania ich w piosenkę. Ogólnie fajna zabawka ale dla dziecka które ma minimum półtorej roku - mniejsze nie zakuma jeszcze jak się nią bawić.

2015-12-11 18:20

Tez jestem ciekawa tej zabawki w tesco byl w promocji i ogladalismy go dla synka ale to jednak wiekszy wydatek,

2015-12-11 10:51

jak młody po świętach zgarnie jakąś kasę(a na pewno dostanie) to kupię :) mój D. się nie chce zgodzić bo uwaza że synek się tym bawić nie bedzie więc kazał mi coś innego zamówić ale tak to nie bedzie mial nic do gadania :) wydaje mi się ze to zalezy od dziecka. roczne dziecko na pewno nie wykorzysta w pelni zabawki (moj ma 15 miesiecy i wiem ze bedzie to tak ze ja bede gadac Bebo bedzie powtarzac a on sie bedzie cieszyc) dopieero taki 2 latek bedzie ladnie nawijać i kumać o co w tym chodzi :) ale myślę ze możesz kupić