Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Aspirator elektryczny

Data utworzenia : 2015-11-01 09:27 | Ostatni komentarz 2020-07-09 00:33

Aggi86

10907 Odsłony
58 Komentarze

Ostatnio taki znalazłam na allegro aspirator elektroniczny, taki zasilany na baterie. Zastanawiam się czy jego zakup będzie dobrym wyborem. Czy któraś z Was taki używa?

2020-07-09 00:33

hmm...czy głośny - to tak jsk z laktatorem - dla jednych ok dla innych niebardzo. to w koncu ma silniczek, ktory ma zassac. moim zdaniem dosc glosny, ale... synek sie nie boi. dziala tylko jak trzymasz włącznik - a melodyjki sa mega glosne i niepotrzebne

przed odciąganiem kilka razy go wlacze pokazując synkowi,żeby sie nie przestraszyl - mało , ze cos do noska pakuje to jeszcze brzeczy

 

zreszta wszystko Synowi wpierw pokazuje zanim cokolwiek przy nim zrobię - nawet pieluche, ubranko i uprzedzam, chociaż pewnie niewiele z tego rozumie hehe

ale zauważyłam,ze sama w taki sposób zwolnię tempo ruchow i Maly jest tez spokojniejszy

2020-07-07 17:32

Ciekawe że nawet melodyjki ma haha nie wiedziałam fajna sprawa a głośny jest?

2020-07-06 13:48

Mieliśmy katarek podłączony do odkurzacza na maksa, ale u tak słabiej ciągnął niż elektryczny.

ja kupiłam Pingo :) z tym, ze te melodyjki sa niepotrzebne, na szczęście maja Osobny włącznik i można używać bez.

fajne jest to, ze można go wziąć do torebki i już. 
 

poki co i na szczęście mlody ma tylko białe gile po cofniętym mleku...

2020-07-05 10:23

Ja też polecam tylko do odkurzacza. Jeśli odkurzacz ma regulacje ssania bo nie wiem czy wszystkie mają. Też na początku miałam obawy że za mocno będzie ciągnąć ale niepotrzebnie. 

2020-07-05 08:42

Pszczolka a jaki masz ten ektryczny że jestes zadowolona? Ja mialam haxe ale u nas sie nie sprWdzil, wiec przy katarze używam tego do odkurzacza.

2020-07-04 14:43

Ja mam do odkurzacza nie zamieniłabym go na żaden inny. Napewno drugim byłby ten na baterie jaki bym mogła kupić ale nigdy ten do ust jakoś mnie to wgl nie przekonuje. 

2020-07-02 22:52

Ja używam tylko katarek  plus. I nie wyobrażam sobie przechodzenia chorób bez niego. Jest bezpieczny można dokupić części zamiennie. I nie jest drogi. 

2020-07-02 13:26 | Post edytowany:2020-07-02 13:27

Aspirator elektryczny ciągnie lepiej niż katarek pod odkurzaczem - sama przetestowałam :). Zreszta elektryczny jest bardziej wygodny i wcale jakoś bardzo nie hałasuje. Cichy nie jest, ale tez nie przestrasza syna. Kupiłam elektryczny, bo katarek stosowany doustnie nie dawał rady, a podlaczanie pod odkurzacz wiazalo się z tym, ze ciagle nam przeszkadzał pod nogami... zreszta rurki, wężyki itd.za dużo tego wszystkiego.

Kupilam elektryczny i gile wychodzą jak należy :D Łatwe do czyszczenia i do zabrania na wyjazd. Z tym, ze niepotrzebne są te melodyjki- w ogóle z nich nie korzystamy - melodyjka z dźwiękiem aspiratora to dopiero hałas...