Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Zabawki które warto kupić, podarować dziecku

Data utworzenia : 2013-04-02 12:58 | Ostatni komentarz 2017-12-27 09:15

Aniss

16776 Odsłony
136 Komentarze

Założyłam ten wątek, gdyż niedługo dzień dziecka sama sie zastanawiam nad prezentem który zadowoli moje dziecko a zarazem będzie odpowiedni do wieku ;) Z jakich zabawek jesteście wy zadowoleni, ech.. raczej wasze dzieci ;D

2017-12-27 09:15

Mariee, my córce lego kupiliśmy i właśnie też trochę spełniliśmy własne marzenia :) Ten długopis Ting fajna sprawa, czytałam o nim i bardzo mi się podoba, ale moja córa jeszcze za mała mi się wydaje.

2017-12-12 21:49

Ja w tym roku swojej córce pod choinke kupiłam książeczki i długopis TING. Super sprawa. Dostanie także lalkę barbie, o której ja marzyłam całe dzieciństwo. Więc spełniłam i swoje marzenie ;)

2017-12-12 14:35

Ja obecnie tez jestem na etapie wybierania prezentów dla 3-latka, 5-latka i nastolatki. Dla najstarszej dziewczynki już mam upatrzone rzeczy, głównie kosmetyki, ubrania i coś związanego z bieganiem, bo to jej hobby. Dla dwójki młodszych już gorzej. Zastanawiam się na takim namiotem, w którym oboje będą mogli się bawić. Wypatrzyłam coś takiego w sklepie z zabawkami www.esyfloresystore.pl - ale niestety na żywo nie widziałam takiej rzeczy. Myślę, że to może być idealna zabawka dla obojga (sama pamiętam, jak chciałam mieć taki namiot, a jedyne co mogłam, to zrobić bazę z koca). Do tego może jakiś chodzik albo samochód, ale nad tym jeszcze się zastanawiam.

2015-02-22 23:36

Mraczek80 - ja duzo sprzedaję i kupuje z tablicy, ale gdy wchodzi w grę coś droższego niż 20 zł, umawiam się ze dokładamy prowizję, zwykle 5% i transakcji dokonujemy przez allegro, wtedy jest bezpieczniej.

2014-03-20 11:16

Hmmm.... czasami takie mega promocje to podpucha;/ przykre że ludzie bazują na czyimś nieszczęściu. Co do Barbi to mała ma 2 latka wiec jescze chyba nie ten etap, mnie martwi troche ze nei chce sie bawić lalkami dlatego pomyślałam o jakiejś z prawdziwego zdażenia wczoraj byłyśmy w sklepie i tak jak pisałam kiedy wziełam lalkę oryginalną z przeceny, tak jak pisałam z 200 na 65 wiec pomyślałam zę jak jej sie spodoba to ja wezmę, na to mała popatrzyła na mnie i powiedziała nie chce tego! Ma jedną lalkę z którą śpi i był już raz problem kiedy miała jedną lakę która sie już rozpadała, zaczełam się obawiać o rąckzi i głowę w końcu jak by poodpadały był by wiekszy płacz, chciałam tego uniknąć. W końcu kupiłam drugą identyczną obszukałam cały net aż sie udało znaleść ale to jednak juz nie ta sama i jedyne co mi się udało uzyskać to delikatnie wymienić lalę ale co z tego nowa stoi na półce

2014-03-20 10:35

mamabasia co do tablicy to tak należy robić, ja straciłam pieniądze za łóżeczko turystyczne Graco które jak się potem okazało zostało sprzedane kilka razy a kobieta się potem ulotniła. Więc zostałam bez łóżeczka i pieniędzy i od tej pory nie wysyłam żadnych pieniędzy

2014-03-20 10:13

Anita kupiłam córce (ma 4 lata) oryginalną Barbie. Serce mnie bolało jak płaciłam za TO tyle pieniędzy ale tak prosiła, że kupiłam. I wiesz powiem ci, że wolałabym kupić jakąś podróbę :> i szczerze to wolę jak bawi się szmacianymi lalkami a nie tym cycatym plastikiem :D

2014-03-20 09:43

Dziewczyny czy ktoraś z was ma oryginalne lalki? jak one sie zachowują po dłuższym użytkowaniu? Włosy czy się kołtunią wypadają? Ostatnio widziałam Lalę Chou Chou w Tesco na wyprzedaży z 200zł na 65zł i się zastanawiałam, ale że mała nie przejawiała większego zainteresowani w końcu sobie darowałam. Czasami widziałam w biedronce niedrogie i fajne zabawki, na lalki jeszcze nie natrafiłam, ale moźe ktoś podzieli się opinią jesli już takie posiada. Chciałam małej kupić lalkę która by sie w końcu zaczeła bawić, gdyż większego zainteresowania nimi nie przejawia, ale mam cały czas nadzieję ze w końcu taki czas nadejdzie;)