Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

ubranka carter's

Data utworzenia : 2015-10-16 00:01 | Ostatni komentarz 2015-10-20 20:30

DorFryt

4198 Odsłony
9 Komentarze

Jak wiele mam, uwielbiam ubranka carter's. I wpadłam na genialny pomysł- przeglądnięcie ich sklepu internetowego. No i wypatrzyłam np. pajacyka polarowego do spania za 8$ (przecież to nie wiele) a więc powędrowało do koszyka, później kolejne rzeczy lądowały do koszyka... ale stop! nie stać mnie na tyle... zostawiłam sobie pajacyka polarowego za 8$ i kombinezon- miś za 10$ .18$ a z tego się zrobiło prawie 200 zł (towar+przesyłka+clo)... aż żal, że nie kupię nawet tych 2 rzeczy :( Na zalando te 2 rzeczy były za 128... ale to nadal za dużo.... A wy się skusiłyście kiedyś na takie zakupki przez internet. nie koniecznie carter's bo wiele jest takich sklepów zagranicznych. Ja już poruszyłam niebo i ziemię i umówiłam się ze znajomą z Chicago, że kupi mi i wyśle paczką... przy okazji przyśle też dla moich sąsiadek. Kosz przesyłki podzieli się na parę osób, a my w sumie możemy teraz powybrzydzać i wybrać też w innych sklepach coś :P tzn ja już nigdzie nie zaglądam, bo jak obliczyłam to i tak wyjdzie mnie 90zł... tzn zależy jeszcze jaka waga paczki będzie... ale tak mniej- więcej.

2015-10-20 20:30

Poszukam gdy będę kompletować wyprawkę dla drugiego dziecka. Faktycznie na allegro nie są takie drogie.

2015-10-20 14:29

Jajeczko89, sprawdź allegro, olx itp znajdziesz dużo używanych (niższe ceny) a w wyglądzie nie różnią się od nowych. Kilka ubranek kupiłam na aukcjach internetowych i były w bardzo dobrym stanie. Nawet teraz zamówiłam sobie pajacyki polarowe carter's używane. I czekam na paczuszkę :) Ja polecam, bardzo fajne ubranka :)

2015-10-19 19:54

Czytająca Wasze opinie na temat tych ubranek żałuje ,że są dla mnie nie osiągane cenowo. Koszty wysyłki mnie przerastają.

2015-10-19 19:47

AnkaM ja mam wiele ubranek z Carter's kilka nowych (tzn synek dostał od cioci z USA), a większość to już przeżył przynajmniej dwójkę chłopców i ubranka do tej pory są super. (dodam, że starsze dziecko ma już 9 lat) więc ubranka już troszkę mają. Co do wysyłki, jak zaznaczyłam opcję, że płacę w USD to przesyłka $22,41 a w zł 90.20 (dziwnym trafem nie pojawiło się teraz, że mam płacić podatki/cło :o Ciekawe od czego to zależy ? dziś tak wyszło a ostatnio jakieś dziwne kwoty mi naliczyło :o

2015-10-18 18:33

Jestem lekko zaskoczona Waszymi pozytywnymi opiniami, przetestowałam mnóstwo ubranek Carter's (członek rodziny mieszka w Stanach i często przywozi) i po 2-3 praniach wygląda jak psu z gardła.

2015-10-16 15:23

Ubranka marki Carter's są rewelacyjne! Mam body tej marki i po wielokrotnym braniu nie mają klusków, nie są rozciągnięte i nadal wyglądają prawie jak nowe :) Szkoda, że są prawie niedostępne w naszym kraju :(

2015-10-16 09:35

Ach Carter's, większość szafy mojego dziecka wypełniają ciuchy tej firmy :-))). Z resztą pisałam o tym w tym wątku o ubraniach dla dzieci: http://lovi.pl/pl/forum/13/4275/1 Siostra mojego męża siedzi w Stanach i jak to dobra ciocia co ma syna przesyła mi ślicznie dziewczęce ( i nie tylko) ciuszki. Za cudnym wyglądem idzie dobra jakość, nie rozciągają się po kilku praniach, mieciutkie bawełny, dobre napy, i przy szyjce nie rozłażą się jak niektóre bodziaki. Także polecam !

2015-10-16 07:43

Aaaaa właśnie weszłam na ich stronę, ubranka są CUDOWNE <3333