Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zabawne (obrzydliwe) smoczki

Data utworzenia : 2013-03-15 21:49 | Ostatni komentarz 2016-02-01 19:10

burek1234

8149 Odsłony
59 Komentarze

Ostatnio przeglądając strony internetowe wpadłam na ,,śmieszne smoczki''. Moim zdaniem niektóre z nich są wręcz obrzydliwe i w życiu nie zdecydowała bym się na ich zakup mogły by wystraszyć nie tylko dziecko ale i dorosłego. A Wy co myślicie na ten temat? Jakie są wasze opinie? Niżej wstawiłam zdjęcie przykładowe. A tu strona gdzie możemy znaleźć podobne smoczki http://www.mababy.pl/Smoczki/

2013-03-18 13:30

Hmm.... osobiście uważam, ze te smoczki nie są takie złe. Z tego co widzę mają zaokrągloną końcówkę, a moja córcia takiego smoczka niestety nie weźmie do ust. Toleruje smoczki tylko i wyłącznie z Lovi (za nic w świecie innego nie weźmie). Ja również mam duże poczucie humoru i pewnie bym się na niego skusiła, gdyby cena była troszkę niższa, bo 26 zł troszku dużo jak za jeden smoczek (w tej cenie mam dwa z Lovi) i gdyby córcia wzięła go do buźki. Moi znajomi mają podobny smoczek dla swojego synka i jak go bierze do ust to wszystkim od razu poprawiają się nastroje i humory.

2013-03-18 12:38

Napewno trzeba miec spory dystans do sibie i swojego dziecka by kupic taki smok:) Ja może i bym się na niego skusiła gdyby były dostepne w stacjonarnych sklepach(nie chce mi się bawic na zamawianie przez internet-aż tak mi sie nie podobaja). Jednak jeden taki smok "dla zwały" chetnie bym przygarneła(no ale ja jestem dośc młodą matką i przebywam w towarzystwie młodych osób,i akurat mają podobne poczucie humoru jak ja). Jak dla mnie nie jest to coś obrzydliwego,co najwyżej śmieszne i może lekko kontrowersyjne. Jak dla mnie fajny,śmieszny gadżet

2013-03-15 22:23

Nie nazwałabym ich obrzydliwymi, co najwyżej brzydkimi, ale to wszystko kwestia gustu. Córka w swojej kolekcji nie posiada żadnego z tych smoczków, bo mnie one jakoś nie rajcują :)