Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Zabawne (obrzydliwe) smoczki

Data utworzenia : 2013-03-15 21:49 | Ostatni komentarz 2016-02-01 19:10

burek1234

8147 Odsłony
59 Komentarze

Ostatnio przeglądając strony internetowe wpadłam na ,,śmieszne smoczki''. Moim zdaniem niektóre z nich są wręcz obrzydliwe i w życiu nie zdecydowała bym się na ich zakup mogły by wystraszyć nie tylko dziecko ale i dorosłego. A Wy co myślicie na ten temat? Jakie są wasze opinie? Niżej wstawiłam zdjęcie przykładowe. A tu strona gdzie możemy znaleźć podobne smoczki http://www.mababy.pl/Smoczki/

2016-02-01 19:10

Jak dla mnie to takie smoczki ani nie są ładne ani zabawne... Jednak na pewno są ohydne. Może mam inne odczucie piękna a niektórym się one podobają. Zresztą skoro są produkowane w takiej wersji to znaczy, że jest na nie popyt. :) Osobiście swojemu dziecku nie kupiłabym na pewno.

2016-01-21 12:51

ja widziałam dużo śmiesznych smoczków ale my nie używaliśmy smoczka od początku i teraz mały nie chce wcale

2016-01-17 12:22

Witam , dokładnie o gustach się nie dyskutuje ;-) Dla mnie osobiście takie smoczki są obrzydliwe i nie zdrowe dla dziecka.. takie firmy z reguły patrzą na efektywność i wygląd smoczka, a nie na jego funkcjonalność i bezpieczeństwo...pewnie są wykonane z jakiejś "chińszczyzny" i oprócz kontrowersyjnego wyglądu nie mają innych zalet, takie jest moje zdanie..

2015-12-28 07:51

to wszystko to kwestia gustu :D A o gustach się podobno nie dyskutuje :D mi osobiście też się niezbyt podobają .;)

2015-12-08 12:45

Tez mnie te smoczki nie ujely. Na pewno by ich nie kupiła.

2015-11-12 17:54

Dla mnie smiczki z lovi sa sliczne i jesli dziecku mojemu spasuja to o innych nawet nie mysle a co do wzoru wybor ma rodzic :)

2015-11-12 11:09

Pierwszy raz coś takiego widzę :-) i powiem szczerzę,że nie podoba mi się:-) Ja myślę, że nie ma co przesadzać i wymyślać, smoczek to smoczek, oczywiście są różne rodzaje tworzywa,ale najważniejsze jest to co dziecko ma w buzi i do czego się przyzwyczaja i co lubi :-) U nas osobiście najbardziej sprawdza się smoczek Lovi, mamy też inne, mam a aventu, nuk, nosze się w różnych miejscach, jeden jest w samochodzie, jeden w wózki a jeden u mnie w torebce, wole mieć po prostu w różnych miejscach na wypadek :-)),ale i tak synek naj bardziej lubi te uspokajające z lovi. Jak dziecku nie będziemy pokazywać że są takie czy takie to dziecko też nie będzie chciało tylko bedzie ssało to co ma (oczywiście mówie tutaj o starszych dzieciach, bo niemowlakowi i tak wszystko jedno i niemowlak nie będzie podążał za modą i trendami :-))))

2015-11-12 10:51

Myślę że kilkumiesięczne dziecko nie określi się tak konkretnie ze swym gustem i taki smoczek to raczej wytwór dorosłej głowy.