Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Kocyk na lato muślinowy/bambusowy

Data utworzenia : 2015-05-22 17:39 | Ostatni komentarz 2021-03-06 22:30

konto usunięte

17970 Odsłony
40 Komentarze

Dziewczyny czy posiada któraś z Was kocyk bambusowy albo muślinowy? Zastanawiam się nad zakupem takiego kocyka na lato dla córeczki jednak nigdy nie widziałam na żywo takiego otulacza /kocyka. Może któraś z Was ma i jest i w stanie polecić lub może jest to nie praktyczne?

2015-05-24 01:18

Aga to Ty niezły zawodnik jesteś skoro masz tyle punktów Payback , żeby zapłacić za ten otulacz. Mi tych punktów starczyło raptem na grzechotkę ze Smyka :-)

2015-05-23 21:11

No to jeśli planujesz tak szerokie rozwiązania i zastosowania, to tylko kupować :-)

2015-05-23 20:52

Didisia właśnie to mi się podoba w tych bambusowych otulaczach że mogą być ręcznikiem osłoną przed słońcem, kocykiem itd. a drugi bobas który jest w planach byłby nim mocno owinięty jak na zdjęciu (jeśli będzie to lubił), moja mała bardzo lubiła być mocno zawijana jednak ja zwykłym rożkiem nie potrafiłam w ten sposób jej otulić. Artan w sumie dobry pomysł z tym prezentem;) chociaż ja myślałam żeby to wziąć w sklepie w którym mogłabym zapłacić punktami payback;) gotówka zawsze zostanie w kieszeni;)

2015-05-23 13:47

Bambus jest śwoetnym materiałem jeśli chodzi o ręczniki, wkładki do pieluch wielorazowych, bo jego głowną właściwością jest chlonność. Natomiast jako kocyk myślę że to zbędny wydatek, bo po co zakrywać dziecko aż tak by wykozystywać jego główną właściwość? Owszem jest też przewIewny, ale tak jak Zuzanna napisała tetra może go zastąpić.

2015-05-23 09:12

też ani muślinowego, ani babmusowego nie posiadam, w lato dziecko pieluszką wzorzysta w sówki przykrywała, dziecku nie za gorąco a i ładnie sie prezentowało:) Nie warto kupować za dużo kocyków, bo dziecko szybko wyrasta

2015-05-23 08:27

Wg. Mnie to zbędny wydatek. Latem dziecko można przykryć zwykła tetrowa pieluszka lub flanelka. A w nocy i tak trzeba przykryć czymś grubszym.

2015-05-23 01:18

Aga ja szarpnęłam się tylko na jedną pieluchę bambusową za 16 zł, ale jest super mięciutka i nie szmaci się po praniu. Jak masz fundusze warto. A może ktoś mógłby sprezentować Wam taki kocyk np. dziadkowe albo chrzestni na dzień dziecka?

2015-05-22 17:41

na zdjęciu jest kocyk bambusowy firmy Lulujo lub otulacze firmy la milou które są strasznie drogie http://www.lamillou.com/shop/otulacze-bambusowe/bambusowy-otulacz-mgielka-pure-bears Nad takimi się zastanawiam co myślicie?