Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ekskluzywny zakup dla Naszego malucha

Data utworzenia : 2015-05-22 15:58 | Ostatni komentarz 2015-09-04 20:50

oliss87

11273 Odsłony
195 Komentarze

Kochani rodzice co kupiliście najdroższego dla Waszej pociechy ? mebelki do pokoju, fotelik samochodowy, a może jakiś gadżet ? często przeglądam różne strony z akcesoriami dla dzieci i kiedys widziłam piękny przewijak (taki jak ma wendzikowska ) mówie musze go miec, niestety cena mnie zamurowała 329 zl .. http://www.caramella.pl/dla_dziecka/przewijaki/przewijak_szary,p280490142 Szybko zrezygnowałam z zakupu :)))) U mnie z całą pewnością najdroższy był wózek. Tu wolałam postawic na jakosc i bezpieczenstwo malucha no i oczywiscie design ;)

2015-09-04 20:50

Może masz jakiś znajomych u których możesz przetestować, ja bujaczek pożyczyłam kuzynce aby zobaczyła czy mały będzie siedział i czy warto kupić. Jak na razie jest u niej dopóki nie urodzę ale mały podobno zachwycony zwłaszcza wibracjami.

2015-09-04 15:58

Szczerze mówiąc to własnie nie wiem za bardzo co wybrać, czy huśtawkę, czy po prostu leżaczek-bujaczek. Wydać kasę, a się okaże, że Mała nie będzie chciała w tym siedzieć to też nie dobrze. :P

2015-09-04 15:35

Martitka no pewnie wydając tyle pieniążków szkodą nie zostawić dla kolejnego dzecka choć by i miało być za jakoś czas... Maleenka jeśli mogę doradzić w kwestii poszukiwań jak Cię interesuje właśnie taka hybrydowa to zwracaj uwagę na kg bo sprawdziłam i np model który ma Aga1989 jest np do 9kg (tak Aga jednak się różni) a różnica w kolorze i zawieszce także lepszą chyba taka na niby dłużej, choć u mnie się nie sprawdziła na tak długo ale kto wie jak może być z kolejnym dzieckiem :-)

2015-09-04 13:50

AmiAga no szkoda, będę szukać dalej :)

2015-09-04 13:41

AmiAga 700 zł, Ale była warta . ma mase bajerów. Zostawiam ją dla następnego dziecka bo to świetna sprawa dla mamy i dziecka:)

2015-09-04 13:21

Martitka a ile takie cudo kosztuje ? Też świetna :-) Maleenka niestety nie sprzedaje to prezent od dziadków dla małej, spakowana mało używana może się przyda przy kolejnym dziecku jeszcze :-) ale na ogłoszeniach allegro czy olx są widziałam.

2015-09-04 12:51

AmiAga a może chcesz sprzedać tą huśtawkę ? :) Bo jestem akurat w trakcie wyboru jakiegoś leżaczka, bujaczka, czy coś podobnego, bo na chwilę obecną mamy leżaczek, ale chyba niezbyt wygodny dla Małej :( Więc jak coś to chętnie odkupię :P

2015-09-04 12:37

My kupiliśmy drogi ,ale najlepszy zakup. Huśtawka daje naszemu dziecku tyle radosci że płacze jak chcemy go podnieść na ręce. Polecam każdemu. Sama usypia,uspakaja i wtedy mam czas żeby zrobić obiad itp