Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Buciki dla malucha

Data utworzenia : 2013-03-10 15:03 | Ostatni komentarz 2020-04-26 22:36

Iwona

58467 Odsłony
170 Komentarze

Jakie kupić buciki dla dziecka? Dla niemowlaczka inne, a dla dziecka starszego inne. Jakie muszą spełniać wymagania? Jak przymierzyć bucika, gdy maluch protestuje? ----- blaton85: Obuwie zdrowe dla dzieci Witam prosiłabym o waszą opinię, sugestię gdzie mogę nabyć przez internet wygodne i zdrowe buciki dla moich dzieci. Z góry bardzo dziękuję :)

2020-04-26 22:36

Tez mieszkam w bloku. Podlogowki nie mam. W pokojach mam wykladzine pid, ktora jest cement, a w pozostalych pomieszczeniach sa plytki. Corka w wiekszisci jest na gole stopy. Czesto przebywa dlugi czas na plytkach bo jest jej goraco. 

2020-04-26 21:53

Aga mieszkam w bloku na parterze. Wiadomo podłogowego nie ma. W kuchni i na korytarzu jest terakota. Zimna bo od piwnicy i garażu ciagniem Ale mimo to jak chodzi na bosaka nie zawsze ma zimne nogi

2020-04-26 08:03

Mamameg, wiem,że dla dziecka najlepiej w domu jest chodzić na boso, a gdy jest śliska podłoga, to anyyposlizgi, ale mam w domu kafle (również ogrzewanie podlogowe) i teraz są zimne, więc zastanawiam się, czy nie lepiej jak będzie w kapciach. 

Wy będziecie mieć włączoną podlogowkę również w lecie? U nas było tak ciepło, że piec wwylaczylismy i nie idzie na podłogę. 

2020-04-25 22:30

Ja sama w laczkach po domu nie chodze. Tez duza stycznosc mam z rehabilitantami i oni nie polecaja by dziecko mialo buty po domu. Moje dzieci w domu tez w laczkach nie chodza. Corka to juz w ogole na gole stopy ma bo co skarpety zaloze to je sciaga. 

2020-04-24 21:08

Gdzieś czytałam że CCC mają już otwierac na nowych zasadach 

2020-04-24 18:21

To ja Aga K planujesz kapcie po domu? Nigdy nie używaliśmy, zakładałam synkowi cieplejsze skarpety lub antyposlizgi. Teraz mamy podłogówkę wiec tym bardziej kapci nie planuję. 
 

Do przedszkola kupowalam lekkie adidaski, ze skory koniecznie. Superfit, ecco, naturino. Teraz starszak chce już tylko firmowki najlepiej adidas, a młodszy jeszcze nie chodzi. Ale firmy które wymieniłam są Ok, wiec będę celować w te same. Podobno polecają też befado, ale nigdy nie mieliśmy.

2020-04-24 17:37

Wirus jest w krajach gdzie jest 27 stopni bo jestvwilgotno, a musi byc sucho. Wirus juz nie zginie jak zostal  wypuszczony. Taka jest prawda. Gdy tylko zostanie wszystko otwarte watpie by ludzie zavhowywali ostroznosc. Teraz czesc obiektow zostalo otwartych i ludzi na dworze jest wiecej niz bylo. 

2020-04-24 12:52 | Post edytowany:2020-04-24 13:04

Aneta, myślę, że nie warto dyskutować w tym wątku na ten temat:) właśnie w ten sposób tworzy się panika - wymiana informacji typu "podobno", "slyszalam". Nie ma sensu. Co do temperatury i reakcji wirusa na nią - w wielu krajach, gdzie temperatura sięga 27 wirus jest, więc chyba to nie ma wpływu. 

Do lata ustąpi? Gdzie jeszcze nie było u nas momentu kulminacyjnego, a krzywa zachorowań rośnie? Jest prawie maj .... 

Co do butów, to jakie kapcie polecacie?