Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

samochodowe rolety przeciwsłoneczne

Data utworzenia : 2015-04-12 19:53 | Ostatni komentarz 2016-02-27 01:54

annawianna

3324 Odsłony
18 Komentarze

Ponieważ na dworze jest coraz cieplej a słońce w końcu nas rozpieszcza coraz częściej wyjeżdżamy z synkiem poza miasto i niestety podczas jazdy synek złości się i mruż oczka ponieważ razi go słońce - mimo iż na obu szybach mam założone osłony przeciwsłoneczne. Napiszcie mi proszę co sprawdziło się u Was , cz macie może rolety przeciwsłoneczne a jeżeli tak to czy są lepsze niż osłonki. Może macie jakieś inne metody ( poza okularami przeciwsłonecznymi) które można zastosować na szyby samochodu, tak aby słońce nie raziło dziecka a jednocześnie była zachowana widoczność.

2016-02-27 01:54

dlatego ja kupiłam zwijane ;) wciskasz mały przycisk na boku rolety i sama się zwija.... :)

2016-02-26 22:23

Kolorowe zaslonki mają to do siebie że ladnie wyglądają i to chyba jedyny ich plus. Bo im bardziej kolorowsze, tym gorzej przez nie widać. Ja jak zdarza mi się jechać z tyłu samochodu i mam przez nie patrzeć to zwyczajnie mnie mdli podczas jazdy samochodem.

2016-02-26 19:58

Z jednej strony te naklejane - przyczepiane na szybę są ładne - kolorowe ale nie chronią przed promieniami słonecznymi więc wg mnie nie spełniają swojej funkcji.

2016-02-26 16:41

Ja mam wlasnie takie przyczepiane ale malo sie sprawdzaja i myslalam nad takimi zwijanymi.

2016-02-26 16:11

Jestem na zakupie rolet, chcę takie zwijane w kolorze czarnym , bez wzorów. Przez takie ładnie widać świat , a kolorowe nie bardzo mi odpowiadają

2016-02-25 23:34

Tylne szyby na spokojnie można oklejać ale ja wybrałam rolety samochodowe Fisher Price - kolorowe, zwijane w razie braku słoneczka - niech mały patrzy za okno jak jest możliwość bo ileż można mu śpiewać ;) tak się trochę zajmie może widokami za szybą :)

2015-12-28 08:51

tez mam i też mała oczka mruży... muszę zasłaniać pieluszką tetrową ;/

2015-04-15 21:18

Wymogi dotyczące przyciemniania odnoszą się tylko do bocznych przednich szyb, bo muszą mieć odpowiednie współczynniki przenikalności. Za zbyt mocne przyciemnienie można dostać mandat. Tylne można przyciemniać jak się chce