Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Smoczek do butelki nuk

Data utworzenia : 2015-03-20 17:34 | Ostatni komentarz 2015-03-23 21:43

rikitikitam

3922 Odsłony
7 Komentarze

Mamusie mam problem ze smoczkami do butelki. Zacznę od tego, że moja córa na co dzień używa symetrycznych smoczków lovi. Próbowałam kiedyś jej dać smoczek z nuka, ale go odrzuciła. Karmię piersią, więc początkowo nie miałam potrzeby używania butelki. Dostałam dwie butelki z nuka, które moja córa początkowo zaakceptowała, ale po dosyć długiej przerwie nie chce z nich korzystać. Początkowo myślałam, że z moim odciągniętym mlekiem jest coś nie tak, dopiero później zorientowałam się, że anatomiczny smoczek z nuka jej nie pasuje. Stąd też moje pytanie - czy orientujecie się z jakiej innej firmy mogłabym dokupić okrągłe smoczki, które pasowałyby do butelek nuka? Nie chcę kupować nowej butelki, żeby się nie zagracić. Tych rzeczy do dziecka tyle się zbiera, że już nie mam gdzie tego trzymać, a wyrzucić praktycznie nowe butelki też mi szkoda.

2015-03-23 21:43

Gdybym to ja jeszcze miała czas biegać po sklepach ;) Najłatwiej by mi było zamówić na allegro, ale jak już mi się uda wybrać na jakieś większe zakupy to i do smyka zajrzę. Dzięki :)

2015-03-23 19:28

Zuzanna-1986 ma racje, najlepsze rozwiązanie

2015-03-22 16:06

Ja bym wzięła na twoim miejscu smoczek z nuka i poszła do Smyka i szukała i porownywala który smoczek jest taki sam. Tak chyba najlepiej.

2015-03-22 13:24

No właśnie problem polega na tym, że ja nie chcę zmieniać butelki, tylko sam smoczek do niej. Mam dwie butle z nuka i jedną z tommee tippee, z której nie jestem zadowolona, chociaż moja córa tylko przez nią chce pić, bo ma okrągły smoczek. Kiedyś te z nuka akceptowała, ale się jej odwidziało.Mam co prawda butlę z lovi z laktatora, który wygrałam, ale tam też nie było smoka (dokupiłam z canpol babies :)). Ona ma 150 ml i jest dla mnie jednak za mała. Ta jedna nukowa ma 300 ml i to jest dla mnie fajna sprawa, bo jak czasami mam potrzebę zrobienia małej mm z saszetki bebilonu, to porcja wychodzi na 200 ml i tylko w niej się mieści. I potem muszę kombinować, wyparzać dodatkową butlę, przelewać, no cuda na kiju ;)

2015-03-21 16:35

ja takze Ci polecam lovi. moj maluszek szybko sie najada i fakt jak dobrze ssie smoka to nie ulewa.

2015-03-20 20:51

Duży wybór smoczków w tym również do butelek znajdziesz w tesco lub na allegro. Ja na początku miałam butelki i smoczki Nuk ale dziś wiem że o nie był najlepszy zakup. Ja polecam Ci butelki Lovi i nie dlatego że piszę na ich stronie ale dlatego że są naprawdę świetne. Mój synek odkąd ich używamy nie ma problemów z ulewaniem, dławieniem się i dla mnie karminie w tym momencie jest przyjemnością. Ja bardzo żałuję że nie miałam tych butelek od początku.

2015-03-20 18:36

ja osobiscie nie mam pojecia gdzie mozesz kupic inny smoczek, ale moze po prostu warto zostac czy butli lovi? moja tez odciagniete mleko pije z butli lovi i gdy dalam jej w butelce avent - dostalysmy w prezencie - nie udawalo jej sie ciagniecie smoka, nie wiem jaka to bylo przyczyna i czy po prostu nie chciala jesc, ale od razu butelke odlozylam do szafy