Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Meble kuchenne, czy tylko solidne na wymiar? Czy również innej firmy ?

Data utworzenia : 2015-02-23 08:30 | Ostatni komentarz 2023-09-30 16:30

SasiaS

8382 Odsłony
115 Komentarze

hej.. ! Kuchnię mam.. Nie mam mebli.. Wszystko wala mi się po podłogach, blatach lodówkach itd. Chciałam Was zapytać czy robiliście meble kuchenne na wymiar takie z drewna z prawdziwego zdarzenia? Zapewne są solidne, i piękne. Zastanawiam się, czy któraś z Was może posiada kuchnie jakieś konkretnej firmy już takie gotowe. Sprawdzają się? Odkleja się coś? Rozwarstwia? Ile lat już trzymają i jakiej firmy.. ? Szczerze bardziej mnie interesują te meble nie na wymiar, czyli tańsze a żeby przetrzymały minimum 5 lat. Doradźcie proszę dziewczyny !

2023-09-30 16:30

Ciekawe rozwiązanie taki wysuwany blat. Ja mam jeden duży a i tak ciągle na nim mi brakuje miejsca :D wybacz ale nie wchodze w linki :) 

2023-09-30 10:47

Planuję wykończenie mieszkania. Niestety mam bardzo mało blatu roboczego w kuchni (aneks niecałe 3,3 m). Ze względu na układ mieszkania nie mogę przedłużyć blatu w literkę L ani wyspę na stałe. Rozważam blat rozkładany montowany na ścianie lub wysuwany z szuflady, bo nie widzę innej, lepszej opcji. Czy ktoś tutaj zastosował u siebie podobne rozwiązanie i poleca lub wręcz odwrotnie?

https://mobilipercasa.pl/?p=7

Jakie inne ciekawe rozwiązania do kuchni możecie polecić? 

2023-08-10 16:59

Oj tak z tego co pamietam mega dużo wychodzą meble na wymiar

2023-08-02 13:30

Mi się teraz marzy taka kuchnie do niego domu na wymiar. Ale te meble mega dużo kosztuje. Bo zobaczymy jak to będzie

Konto usunięte

2023-08-02 10:43

Tak naprawdę ważne jest, aby zrobić kuchnię według swoich wyobrażeń. Nie patrzyć na innych. Nieważne kolory czy wzory. Najważniejsze są w miarę porządne sprzęty, spory blat roboczy (o ile dużo pichcimy), otwierające się szafki i podłoga, której nie będzie trzeba co 5min myć.

Jednym z praktyczniejszych rozwiązań do kuchni będzie na pewno blat z naturalnego kamienia:

https://vertigostones.pl/

 

Od siebie polecam zerknąć sobie do Vertigostones :) Mają tego typu blaty. 

2023-06-07 17:13

Meble na wymiar robią robote . cena wyższa Ale uwierzcie ze różnica kolosalna 

2023-06-06 13:47

No niestety ostatnio bardzo poszły w górę takie meble pod wymiar ...zresztą jak wszystko. Ale też jak porównuję 5 lat temu jak robiłam , a te ceny teraz to się można za głowę chwycić :) 

Konto usunięte

2023-06-06 13:44

Dużo osób twierdzi, że na połysku widać paluszki, ale sama miałam okazję widzieć jak wygląda mat (czarny) po starciu z palami i nie dziękuję. Mój projektant zwrócił mi uwagę, że jak będę nadgorliwie czyścić mat, to wypoleruje i będą widoczne plamy jakby tłuste. Ja wybrałam czarną kuchnie na wysoki połysk mając córkę prawie 3l, koty i psy, mieszkając na wsi 

Ratuje mnie trochę to, ze wybrałam uchwyty. Uważam, że w każdej kuchni trzeba i tak sprzątać więc liczę się z czyszczeniem 

Jeśli dzieci lubią pomagać to naprawdę świetną sprawą jest kitchen helper 

Ogólnie polecam zerknać sobie na projekty wnętrz w tym biurze projektowym z Krakowa:

https://marengo-architektura.com/projekty-wnetrz

Jest tutaj wiele ciekawych inspiracji na kuchnię.