Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Mini organizer do wózka

Data utworzenia : 2015-02-06 12:03 | Ostatni komentarz 2015-02-18 14:04

greymagpie

3166 Odsłony
17 Komentarze

Macie coś takiego? Warto kupić? Chciałabym sobie coś takiego sprawić bo torba w moim przypadku mi ciąży. A potrzebuję miejsca tylko na jakieś szpargały :)

2015-02-06 21:14

Powiem szczerze że nie spotkałam się jeszcze z takim organizerem, ale ja z racji tego że w moim wózku jest z przodu i z tyłu półeczka na kubeczek lub inne drobiazgi nie kupiłabym takiego. Ja mam torbę z wkładem z ceratki i w niej zazwyczaj mam wszystkie potrzebne rzeczy a tylko czasami na wierzchu mam jakieś drobiazgi np grzechotkę. Torba wydaje mi się bardzo potrzebna ponieważ czasami wyjmuję synka z wózka( np. wchodząc do gabinetu lekarskiego) i wszystko czego potrzebuję mam w zasięgu ręki w torbie. Poza tym i tak będziesz musiała mieć torbę ponieważ nie wyobrażam sobie aby np.klucze do mieszkania, portfel nosić na wierzchu . Ja zawieszam torbę na wózku i w niczym mi ona nie przeszkadza i nawet jeżeli jest dość ciężka to nie odczuwam jej ciężaru. Oczywiście uważam że jeżeli Tobie bardzo się podoba i będzie dla Ciebie wygodą używanie takiego organizera to jak najbardziej powinnaś kupić, ale ja bym się zastanowiła czy nie lepiej jednak mieć torebkę.