Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Mini organizer do wózka

Data utworzenia : 2015-02-06 12:03 | Ostatni komentarz 2015-02-18 14:04

greymagpie

3167 Odsłony
17 Komentarze

Macie coś takiego? Warto kupić? Chciałabym sobie coś takiego sprawić bo torba w moim przypadku mi ciąży. A potrzebuję miejsca tylko na jakieś szpargały :)

2015-02-18 14:04

ja w koszu mam zazwyczaj zakupy :) Ja mam wózek spacerowy kupiony bez torby, a torbę od innego kompletu która w ogóle nie pasowała do wózka wielkością i ogólnie za dużą była :) ale ile ludzi tyle opinii :) dla mnie bardzo przydatne :)

2015-02-18 12:25

Ja nie widzę potrzeby kupienia takiego gadżetu gdyż wózek mamy wyposażony w dość pojemy kosz. Dodatkowo z przodu i z tyłu wózka są kieszonki na drobne rzeczy. Mamy też torbę do wózka więc mam gdzie chować te moje gadżety dla synka. Ja bardziej jestem właśnie zadowolona z tego kosza, bo tam zmieści się dosłownie wszystko... koc, pieluszki, chusteczki, butelka, mleko, woda itd. Naprawdę bardzo przydatny element wózka.

2015-02-18 11:14

Dziewczyny dotarł do mnie organizer i powiem że to był strzał w dziesiątkę :) Mieści wszystko co potrzebne (nawet pieluszkę!) jest fajny i poręczny. Fajnie się wiesza na wózku i przede wszystkim nie jest taki wielki i nie przeciąża mi wózka jak dziecko idzie obok :) poza tym po spacerku odpinam , łapię za rączkę i ide do domu :) gadźet pierwsza klasa

2015-02-09 19:43

ja uwielbiam na sobie sprawdzać różne ciekawostki (niekoniecznie drogie) wiec dam znać:) ale myślę ze u nas sprawdzi się w 100% ;)

2015-02-09 18:48

greymagpie to czekamy na opinie czy warto zaopatrzyc sie w cos takiego...poki co osobiscie nie widze potrzeby ale a noz sie przekonam..;)

2015-02-09 08:53

Myślę że pod koniec tygodnia powinnam go mieć w domu :) na pewno napiszę jak moje wrażenia :)

2015-02-08 13:35

Ja pierwszy raz widzę taki organizer i uważam że bardzo fajne rozwiązanie. Nasza spacerówka nie ma żadnego stoliczka z przodu, tylko z tyło ma malutką kieszonkę i szczerze powiedziawszy taki organizer idealnie by nam spasował. Jak już coś kupić i będziesz z niego zadowolona to podziel się swoją opinią.

2015-02-07 21:06

Też fajny :) Szukam właśnie czegoś praktycznego! Jak już dorwę coś fajnego to podzielę się wrażeniami ;)