Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Apteki internetowe

Data utworzenia : 2015-01-22 20:39 | Ostatni komentarz 2020-05-26 09:08

andzianecia

10968 Odsłony
210 Komentarze

Przez przypadek weszłam sobie na stronę apteki internetowej www.aptekagemini.pl i posprawdzałam sobie ceny witamin dla nas i dla dzieci i doszłam do wniosku, że pomimo przesyłki za którą trzeba zapłacić to i tak by się opłacało zamówić. Czy któraś z Was już robiła może zakupy w tej aptece i czy wszystko było ok?

2015-01-22 20:47

tak często robię w niej zakupy i na prawdę się opłaca bo ceny mają naprawdę dobre. Przesyłka sprawnie i bezproblemowo i dobrze wszystko zapakowane, że nie ma uszkodzeń. Polecam.

2015-01-22 20:46

Moja siostra robiła zakupy w aptece internetowej ale nie wiem jakiej i powiem że była bardzo zadowolona. Ceny były niższe niż w stacjonarnych aptekach , dostawa zawsze kompletna i nawet jakiś gratis dostawała. Jedyne co to koszt wysyłki nie jest niski i czasem pytała czy ktoś z rodziny nie potrzebuje leków ( oczywiście tych sprzedawanych bez recepty) ponieważ im więcej się kupuje tym bardziej się opłaca zapłacić za przesyłkę. Ja nie mam skłonności do robienia zapasów chociaż teraz kiedy urodził się mój synek kompletowałam jemu apteczkę i wiem że jak się ma małe dziecko to leki te podstawowe zawsze są potrzebne.