Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (876 Wątki)

Rowerek dla dziecka

Data utworzenia : 2013-03-04 11:12 | Ostatni komentarz 2014-10-28 16:18

Iwona

5883 Odsłony
21 Komentarze

Jaki wybrać pierwszy (i kolejny) rowerek dla dziecka? Co myślicie na temat rowerków nożnych (dwubiegowych)? Czy macie Państwo może mamy jakieś sprawdzone firmy? Jak zadbać o bezpieczeństwo malucha podczas jazdy na rowerze?

2014-10-28 16:18

My trzykołowy mamy taki sam jak gonia - jest dobry ale raczej do wożenia w nim malucha - dziecku samemu ciężko się nim nauczyć jeździć, bo koła są szerokie i trzeba dużo wysiłku włożyć w pedałowanie - nasz synek się zniechęcił do niego. Lepiej sprawdza się u nas rowerek biegowy na którym młody śmiga jak szalony. Kupiliśmy KinderKraft z przekładaną ramą. Dla mniejszego dziecka łuk idzie dołem, a jak maluch podrośnie wystarczy przełożyć ramę i tez będzie pasował. Jeden wydatek na dłużej.

2014-10-23 13:05

Jeżeli chodzi o rowerki to moja córeczka która ma 2,5 roczku dostała na 2 urodziny rowerek biegowy ale tak faktycznie dopiero teraz na nim zaczyna jeżdzic a raczej biegać z nim Fajna sprawa bo dziecko musi panować nad równowaga .Na zwykły rowerek zdecydujemy się dopiero za rok

2014-04-11 10:06

już zdecydowaliśmy się na biegówkę, teraz tylko musimy znaleźć odpowiedni dla naszej panny, a tu słów kilka n/t rowerów biegowych właśnie: http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/4140,rowerki-biegowe---poradnik-dla-kupujacego.html

2014-03-26 07:25

my tez mamy taki jak mamabasia, ale niestety z braku miejsca obecnie wywieziony do dziadków, teraz jak już się ciepło robi mamy w planach kupić młodej jakiś rowerek biegowy. Bo fakt, że nie bardzo się da i pachać rowerek i spacerówkę z drugim dzieckiem

2014-03-25 20:48

My mamy taki pchany ale tylko dlatego ze udało nam sie go kupić za 40 zł. Tak to bym sie chyba ze 100 razy zastanowiła bo jak widziałam ich ceny w sklepie to poprostu zaczęłam sie zastanawiać za co. Proud Mommy jak juz zakupisz biegowy to podziel sie opinią jak sobie Marysia na nim radzi.

2014-03-25 08:29

Gonia rowerek rowerkiem ale zdjecie małego mnie rozwaliło . Super chłopak

2014-03-25 08:19

Proud Mommy zapytaj się męża jak masz pchać wózek z maleństwem i rowerek z M. :D

2014-03-24 23:23

Właśnie dumamy nad rowerkiem dla naszej córki. Mąż uparł się na plastikowego trójkołowca pchanego przez rodzica. No cóż, jak dla mnie to nie jest rower tylko jakaś słaba jego imitacja. Ponieważ moje dziecko nie ma problemów ze wsiadaniem do spacerówki uważam, że szkoda pieniędzy na taki gadżet, zwłaszcza teraz gdy ma półtora roku. Za to chętnie zaopatrzyłabym ją w rowerek biegowy. Polecam poczytać :) http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/755,pierwszy-rowerek-dla-dziecka.html