Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Mufa do wózka na zimowe spacery - czy warto?

Data utworzenia : 2014-12-20 20:38 | Ostatni komentarz 2016-01-19 15:42

aaasik1

4403 Odsłony
12 Komentarze

Drogie mamy, mam pytanie - czy posiadacie mufę do wózka zaczepianą na rączce? Zima w pełni, rękawiczki czasem gdzieś mi się gubią, więc wydumałam, ze taka mufa z wełną w środku będzie dla nas idealna :) Ale ceny są dość wysokie. Podoba mi się ta z La Millou, ale tu już zupełnie cena studzi mą potrzebę posiadania :) Czy rzeczywiście warta jest swojej ceny? Przydaje się ? Poradźcie, jeśli posiadacie, ale to chyba dość świeży wynalazek, bo na spacerach nie spotykam wózków z mufami :)

2014-12-21 15:29

do naszej spacerówki też mufki nie pasują, ale ale i tak bym się nie zdecydowała się na ich zakup, uważam ża na spacery wygodniejsze są zwykłe rękawiczki , ,

2014-12-21 11:59

Ja w tamtym roku używałam takiej mufki, jak jeszcze jeździliśmy gondolą, w tym roku już nie będę, bo mam spacerówkę z 2 rączkami, więc nie ma jak. Ale generalnie polecam, szczególnie, że mi od zimna zawsze się robią suche dłonie, więc ciepło jak najbardziej wskazana. Nie wiem, w jakich Ty cenach widziałaś te mufki, ja miałam taką za ok 30 zł z allegro, z takim jakby futerkiem w środku i było fajnie cieplutko :), oczywiście oprócz tego i tak zakładałam cienkie rękawiczki. No i oczywiscie dochodzi kwestia przyzwyczajenia, żeby jednak ręce trzymać w środku, a nie co chwilę coś sprawdzać itd.

2014-12-20 23:34

Tez sie zastanawialam nad kupnem mufy, ale jednak po opini kolezanki zrezygnowalam. Jej zdaniem to tylko kolejny gadzet na ktorym firmy robia interesy. Jej bylo w tym niemwygodnie bo rece sa dosc blisko sieniena ona raczej prowadzi wozek na skraju raczki, poza tym podobno wcale nie sa takie cieple, ze i tak rekawiczki do srodka sa wskazane. To nie jesg moja opknia tylko zaslyszana od znajomej wiec przekazuje. Ja chodzac na dwugodzinne spacerh w zimowe dni zakladam dwie pary rekawiczek, jedna z polarem w srodkj na wszystkie palce i druga tez z polarem w srodku ale tylko z kciukiem. Zawsze jak potrzebuje podac smoczek synkowi, czympoprawic cos, a nawet wydmuchac nos tak jak kolezanka wzej to zdjemjje tylko wierzchnia warstwe rekawiczek i dlonie nie doznaja szoku termicznego;)

2014-12-20 20:48

Ja na spacerach używam rękawiczek ponieważ wracając ze spaceru robię codziennie zakupy które na ogół nie mieszczą się w siatce pod wózkiem i jestem zmuszona nieść siatkę w drugiej ręce. Poza tym nawet gdybym miała mufkę to i tak pewnie bym zakładała cienkie rękawiczki , ponieważ na spacerze np, przykrywam synka kocykiem, podaję mu smoczek, rozmawiam przez telefon, wycieram nos itd więc jeżeli pogoda nie będzie sprzyjała to bez rękawiczek moje dłonie mogłyby ucierpieć.