Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Mufa do wózka na zimowe spacery - czy warto?

Data utworzenia : 2014-12-20 20:38 | Ostatni komentarz 2016-01-19 15:42

aaasik1

4402 Odsłony
12 Komentarze

Drogie mamy, mam pytanie - czy posiadacie mufę do wózka zaczepianą na rączce? Zima w pełni, rękawiczki czasem gdzieś mi się gubią, więc wydumałam, ze taka mufa z wełną w środku będzie dla nas idealna :) Ale ceny są dość wysokie. Podoba mi się ta z La Millou, ale tu już zupełnie cena studzi mą potrzebę posiadania :) Czy rzeczywiście warta jest swojej ceny? Przydaje się ? Poradźcie, jeśli posiadacie, ale to chyba dość świeży wynalazek, bo na spacerach nie spotykam wózków z mufami :)

2016-01-19 15:42

Wolę rękawiczki , mufki są ładne ale nie wyjme gołej ręki na mróz. A rękawiczki i mufka to dla mnie za dużo . Myślę , że jak komuś bardzo marzną ręce to warto kupić.

2016-01-19 12:53

Witam, mufka super sprawa idealna na saneczki do pchania czy do wózka ;-) My dostaliśmy w prezencie od cioci, którą sama uszyła. Materiał ten sam co śpiworek do wózka a w środku włochaty polarek ;-) całość przyczepiana na rzepy. Rewelacja :-) a dodatkowo w przedniej części mamy kieszonkę na zamek na telefon ;-)Bardzo sobie chwalę ten gażet ;-)

2015-01-10 13:01

Ja jestem ZA ! . Miłe futerko z ktorego raz , dwa możemy wyjac rece...Rękawiczek nie lubie BO GUBIE kilka par rocznie dlatego ze wciaz musze je zakladac i sciagac ( zakupy ..telefon ...klucze itp ) :)

2015-01-09 18:58

jak sama Pani to określiła - gadżet, gadżety raczej z założenia nie są niezbędne, po prostu są fajne i ułatwiają lub uprzyjemniają nam życie, tak też jest i z fajną mufą

2015-01-09 17:49

Raczej nie uważam tego za niezbędny gadżet :)

2015-01-08 14:00

witam, donoszę, iż dostaliśmy mufę od Mikołaja ;) i się sprawdza baardzo, cieplutka, fajna, designerska, fajnie wygląda na wózku i bardzo ją lubię :) także mogę śmiało polecić :)

2014-12-21 22:57

Dla mnie mufka jest idealna ! Rękawiczek nie lubię więc dobra alternatywa. My akurat wygraliśmy mufkę i śpiwór w konkursie ale szczerze polecam :)

2014-12-21 17:23

Jak dla mnie lepsze są rękawiczki na sznurku. kupiłam sobie takie w zeszlym roku i się idealnie spisują przy wóżku, a ze są dwupalczaste to jest mega ciepło, no i mam pewność ze nie zgubię :)