Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

wybor wozka

Data utworzenia : 2014-12-03 13:42 | Ostatni komentarz 2015-06-04 13:45

joanna.waskowiak

3155 Odsłony
11 Komentarze

Drogie Mamy zwracam sie do was o pomoc od kilku miesiecy poszukuje wozka dla Synka ktory ma urodzic sie w styczniu wiemy juz ze bedzie spory chlopak wiec zalezy nan na sporej gondoli i napewno pompowanych kolach jako pierwszy przypadl nam do gustu tako extrem ale to wydatek powyzej 2000 :/ teraz zobaczylam RIKO NANO czy ktoras z Mam miala z nim do czynienia i moze napisac cos o tym modelu i firmie? z gory dziekuje. Ps a moze polecicie inny model z obszerna gondolka?:)

2015-02-26 21:04

ja miałam kupiony od siostry chłopaka po synku a ona kupowała za ok 1500 nie pamiętam firmy ale chyba Maxim kurcze musiałam bym popatrzeć, ale z początku nie chciałam niebieskiego tylko jakiś seledyn ale w końcu go wzięliśmy i byłam zadowolona bo wiadomo wygląd się liczy ale nie aż tak bardzo:-P. A plusy tego wózka to właśnie jest taki większy ze synek roczny w nim jeszcze lezal:-P zmienia się też na spacerowy, koła ma pompowane, i jest na takich opaskach wiec super się w nim lula dzieciątko, bardzo fajny trochę mi się przyniszczyl daszek i tak skrzypi bo tej siostry z 3lata siedział na strychu. Ale jak będę kupowała dla drugiego to na pewno coś w tym stylu, jedyny minus jak dla mnie to to ze jest taki trochę większy a ja jestem drobna:-] ale bez przesady nie było tak zle he:-]

2015-02-25 20:41

ja zastanawialam sie nad kupnem riko nano ale niesttey w poblizu naszej miejscowosci nie ma serwisu i z tego co pamietam gdyby sie cos stalo najblizszy serwis bylby w Czestochowie , dlatego tez zdecydowalismy sie na inny wozek bebetto luca 3 w 1 za ok. 1600 zl, pompowane kola, duza gondola, super;)

2014-12-03 13:50

http://lovi.pl/pl/parents/371/1