Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (885 Wątki)

menu na roczek

Data utworzenia : 2014-11-14 11:15 | Ostatni komentarz 2014-11-14 12:49

magda3293716

2893 Odsłony
14 Komentarze

niedługo bo za miesiąc zbliża sie wyprawianie roczku lecz nie mam pomysłu na menu chciałabym cos zrobic dobrego taniego i szybkiego polecicie cos mamausie??? niby przepisów jest cała masa jednak jak przyjdzie cos robić to głowa pusta...

2014-11-14 12:49

myslałam tez o nugetsach chodzaż aby troche zrobic dla dzieciaczków i dla nich trytki aby chociaż coś zjedli.. bo to te dzieciaczki to troche takie niejadki

2014-11-14 12:42

podam z ziemniakami z wody a jeszcze z piersi zostają takie okrawki często i usmażę je w sezamie na takie nugetsy i sos czosnkowy do tego

2014-11-14 12:38

pomysł tez fajny tylko co bez ziemniakow,ryzu??z czym te kotlety będą jeśc ?:)

2014-11-14 12:34

Magda ja roczek wyprawiam w niedziele. Będzie 15 osob i moja solenizantka jako jedyne dziecko bo dalszej rodziny z dzieciakami nie będzie. Zaprosilam chrzestnych dziadkow tesciow rodzeństwo meza i my domownicy. Koszt hmmm mysle ze 500 zl na pewno policze na spokojnie po imprezie- tyle ze mamy jeszcze alkohol który został ze stycznia z chrztu i trochę butelek jeszcze z wesela które było 4,5 roku temu:):) planuje zrobić. Gorace danie flaki i kotlety schabowe i devolaye- trochę takich trochę takich do tego surowka z pekińskiej kapusty druga z pora drugie gorace danie- pierogi z kapusta i pieczarkami lub mogą być tez z grzybami i barszcz czerwony Ciasta tort sernik bananowiec krowka wafle ciasteczka francuskie z brzoskwinia Przystawki rolada serowa rolada szpinakowa jajka w najonezie salatwa warzywna salatka makaronowa i tyle dodatkowo grzybki marynowane papryka marynowana talerz wędlin orzeszki solone paluszki ogorki konserwowe

2014-11-14 12:32

tez tak myślalam ze dlugo nie beda siedzieć jak robilismy chrzciny a goście siedzieli i siedzieli...az juz czekałam kiedy wyjdą..heh

2014-11-14 12:27

no to ze droga to tez moze troche ale mozna dzien przed juz ja zrobic i sie nic nie stanie głowa pusta normlnie sie robi gdy takie imprey sie zbliżaja

2014-11-14 12:26

A może wystarczy po prostu obiad i tort plus ciasta? Ja akurat typowego obiadu nie robiłam. Miałam 3 dania ciepłe - pulpety, kawałki kurczaka pieczone i kawałki fileta z kurczaka w sosie z warzywami, do tego jakaś sałatka, śledzie (kupne koreczki), trochę wędliny, jajka w majonezie i pieczywo. Do tego tort i ciasto. I powiem Ci, że bardzo mało zeszło, wszyscy byli tacy podekscytowani, że synek skończył roczek, że jakoś nikt nie myślał o jedzeniu :). A że imprezy dla dzieci raczej długo nie trwają, bo taki maluch idzie wcześnie spać, więc też nie było nie wiadmo ile czasu na siedzenie i jedzenie.

2014-11-14 12:19

Golonka jest droga i długo się gotuje.. Rosól zawsze się sprawdza; )