Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

woreczki do przechowywania pokarmu

Data utworzenia : 2014-09-10 15:38 | Ostatni komentarz 2016-01-27 20:14

tata ratownik

5705 Odsłony
20 Komentarze

Musze sie podzielic przemysleniem. Dostalem zadanie kupic woreczki do przechowywania pokarmu, objechalem wszytskie pobliskie apteki i nigdzie ich nie znalazlem, polecono mi isc do spozywczego ale mowie nie pokarmow stalych tylko mleka matki, mimo tego woreczkow w aptece nie zdobylem. Po dlugim czasie poszukiwan znalazłem w sklepie z wyposażeniem dla dzieci. Kto by pomyslal ze w aptekach nie ma tego produktu.

2016-01-27 20:14

Witam, mój mąż również objechał prawie wszystkie apteki w mieście i nie było w żadnej, dopiero gdy zamówiłam przez aptekę internetową DOZ..ale niestety musiałam poczekać dodatkowo dwa dni...teraz planowe zakupy z apteki wykonuję tylko przez internet i mam pewność, że wszystko co chcę to dostanę, gorąco polecam

2015-01-31 21:21

Ja zakupiłam swoje woreczki w sklepie z artykułami dziecięcymi :) choć początkowo też było z tym dość dużo szukania..gdyż zaangażowałam w zakup babcie, która nie do końca zorientowana była w temacie przechowywania mleka..Koniec końców udało się :)

2015-01-29 00:03

Woreczki są w aptekach DoZ.

2014-11-06 20:04

Ja zakupiłam woreczki w aptece,ale nie w każdej są...Troszkę też się za nimi nachodziłam :)

2014-10-28 16:39

Z dostępnością takich artykułów różnie bywa ale też różnie bywa z wiedzą na ich temat aptekarzy czy sprzedawców. Przypuszczam, że do spożywczego wysłali po zakup zwykłych woreczków do przechowywania żywności. Ja pamiętam jak jakiś czas temu w aptece pytałam o specjalny dezodorant przeciw poceniu się - chodziło mi o etiaxil ale zapomniałam nazwy - starsza pani popatrzyła na mnie dziwnie i stwierdziła, że dezodorantu, to raczej w drogerii powinnam szukać - ręce lecą :/

2014-10-06 21:54

Pojemniczki też mam i w pojemniczkach przechowuję w lodówce odciągnięty pokarm. Ale jak miałam więcej pokarmu to go mroziłam i woreczki były lepsze bo zajmowały mniej miejsca w zamrażalniku niż pojemniczki. Ostatnio ilość pokarmu się zmniejszyła i już nie mrożę a karmię na bieżąco.

2014-10-06 19:48

Ja też myślę,że pojemniczki są lepsze,bo wielorazowego użytku :)

2014-10-05 10:20

Jak jeszcze byłam w ciąży zakupiłam pojemniczki z pokrywkami na pokarm. Nie było mi dane używać ich zgodnie z ich przeznaczeniem ale są niezastąpione. Podgrzewam w nich zupki, podaję deserki. Można coś włożyć zakręcić i jest pewność że się nie wydostanie zawartość na zewnątrz :) są bardzo praktyczne a i cena ok. Lepiej kupić pojemniczki niż woreczki tak myślę.