Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

butelka antykolkowa

Data utworzenia : 2014-09-10 15:36 | Ostatni komentarz 2016-02-25 23:24

martyna12345

3376 Odsłony
13 Komentarze

Mam pytanie do wszystkich, ktorzy uzywaja tego typu butelek.. ktora jest najlepsza? Uzywan dr browns i jest ok ale na rynku jest ich bardzo duzo np tomme tippee albo avent

2015-02-20 23:16

My od początku używamy butelki tylko z lovi więc nie wiem jakie są z innej firmy.Ale jeśli chodzi o butelki z lovi to naprawdę bardzo polecam,są naprawdę bardzo dobre,antykolkowe i u nas się sprawdziły.Mój synek miał kolki,owszem strasznie płakał nic nie szło go uspokoić,oczywiście butelki z lovi są antykolkowe ale dziecka tak naprawdę nic do końca nie uspokoi ale na chwilę pomagało.Jak mu podawałam herbatki czy mleko to jak pił z tych butelek to się na chwilę uspokajał.Wiadomo że nie do końca mu przeszło bo tak naprawdę na kolki nie ma żadnego ratunku i musi to maleństwo przetrwać :( Przez 3 miesiące się z tym męczyliśmy,to były najgorsze momenty...Butelki z lovi naprawdę są bardzo dobrej firmy i jakości i napewno przy następnym dziecku też kupimy z lovi i żadne inne!

2015-02-18 23:30

Ja używam Lovi z doskoku, bo karmie piersią, ale czasem chcę wyjsc itp., więc butla musi być i gorąco ją polecam, świetnie się trzyma, ma dobra podziałkę, szeroki "otwór", co umożliwia dokładne umycie i dynamiczny smoczek, jest antykolkowa, ale tego nie potwierdze, bo moje dziecko nie miało ani razu kolki.Do tego jest świetna promocja- kupujesz dwie butle w cenie jednej. będziesz na pewno zadowolona.

2014-09-10 20:59

Ja osobiście tej dr.browns nie miałam. Ale za to używałam Avent Natural i Classic, a także Canpolu i Lovi. Dla mnie najlepsza jest Lovi, która jest antykolkowa. Pamiętaj, że nie wszystkie dzieci mają kolki i nie potrzebują specjalistycznych butelek.

2014-09-10 18:15

Ja tak jak Marta używam firmy Lovi , próbowaliśmy innych na początku ale Lovi najlepiej się sprawdziła .

2014-09-10 15:43

My stosujemy od początku Lovi i jestem z niej zadowlona. Nie wiem jak inne butelki bo innej nie miałam:) Poczytaj może ten watek może cos tam się znajdzie http://www.lovi.pl/pl/forum/3/305