Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Otulacz, śpiworek, kocyk 3w1

Data utworzenia : 2014-08-26 11:32 | Ostatni komentarz 2019-10-15 21:52

marcelkag

4936 Odsłony
28 Komentarze

Co sądzicie o tego typu otulaczkach? Mnie urzekło to, że są w nich miejsca na pasy czyli można w takim otulaczku włożyć dziecko do fotelika lub do spacerówki w chłodne dni. Mi się podoba model firmy snoozebaby, ale są też tańsze wersje. Kupowałyście coś takiego? Przydało się?

2014-08-26 14:55

Na prawde fajna i przydatna rzecz, ale pierwszy raz coś takiego widzę. wcześniej o tym nie słyszałam...

2014-08-26 12:50

Jak synek był malutki to nie wiedziałam o takich otulaczach. A szkoda bo według mnie to fajne rozwiązanie. Dziecku jest w nim ciepło, wygodnie, czuje się jak w brzuszku mamusi.

2014-08-26 11:53

Ja mam zimowe dzieciaki i nie kupowałam czegoś takiego, nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest :) Moje maluchy jeździły w kombinezonach a w chłodne dni ubrane na cebulkę i przykryte kocykiem :)

2014-08-26 11:43

Super sprawa tym bardziej, że w normalnych kombinezonach nie powinno się przewozić dzieci w fotelikach. Sama mam takie cudo tylko, że taki niefirmowy z allegro:)) "Dbając o to, by dziecku było ciepło, szkodzimy jego bezpieczeństwu. Pasy powinny dokładnie przylegać do ciała dziecka, a nie sposób tego osiągnąć, jeśli jest on grubo ubrany. Zdarza się też, że pasów wcale nie da się dopiąć, i malec jest niepotrzebnie przesadzany do większego fotelika. Tak powinno być: zamiast zakładać malcowi gruby kombinezon, lepiej zaopatrzyć się w specjalny śpiworek do fotelika – z otworami, przez które przewleka się pasy uprzęży fotelika. Wielu producentów oferuje takie śpiworki." http://www.mjakmama24.pl/rodzice/bezpieczenstwo/poza-domem/fotelik-samochodowy-dla-dziecka-jak-przewozic-dziecko-w-samochodzie-aby-nie-popelniac-bledow,233_3446.html"