Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (858 Wątki)

Kuchnia dla dziecka

Data utworzenia : 2014-07-11 15:52 | Ostatni komentarz 2015-02-28 13:12

mamabasia

2990 Odsłony
14 Komentarze

w najbliższym czasie chciałabym kupić dla córeczki kuchnię polecacie jakieś? chciała bym żeby była stabilna mamy już za sobą jeden zakup kuchni która stoi w piwnicy, bo nie dawała się dla dziecka ;( macie jakieś typy ?

2015-02-28 13:12

Ja polecam Tefal lub Smooby:) sa bardzo wytrzymale:)

2014-07-17 22:41

Mi sie bardzo podoba kuchnia z ikei, piekna jest, ale dosc droga wiec zalezy jaki masz budzet na to:)

2014-07-13 23:01

Magdalenamsl to pewnie macię ta większą bo ta w stosunku do innych ,które widziałam jest malutka

2014-07-13 22:59

AAAA ale faktycznie są tez mniejsze ,,, różne rozmiary sa ,,, :)my patrzeliśmy na taka wysokość żeby miała w wieku 2 lat tak jak by przy prawdziwej stała ,,czyli zlew miała około pasa ,,, mamobasiu my tez twierdziliśmy ze drogo dlatego zamiast prezentów 5 ma święta chrzesni i dziadkowie się dorzucili i było na kuchenkę ...jeden prezent ale za do solidny :) Przy tej drewnianej to bym się bała ze dziecko sobie krzywdę zrobi ,,,u nas to jak taka trójka 3 latków wpadnie to się tylko patrzy co w powietrzu lata ,,, a tam są rzeczy drewniane wiec takim czymś żeby moja córka dostała to bym nie chciała ...w tefal wszystko jest leciutkie i plastikowe

2014-07-13 22:52

mamunia moja córka ma podobna jak na zdj pokazałam tylko bez tego boku ... i 4-5 latki się nia do dziś bawią i dla nich jest w sam raz ,,,moja w przedszkolu też taka miała ,,,tefala właśnie mieli :)

2014-07-13 22:44

Julia gdy była mała dostała taką kuchnie jak pokazała Magdalenamsl,tyle że różową.W sumie jak ją kupowałam w imieniu babci nie doczytałam wymiarów tej kuchni i to był mój bląd.Według mnie ta kuchenka jest za niska,w ogóle jest malutka. Julia bardzo dużo się nią bawiła i teraz jest również jedną z ulubionych zabawek Emilci ,ale wygodniejsza na pewno by była kuchenka przy której mogły by stać.Ogólnie kuchnia jako zabawka jest super,moje to co chwile coś gotują,gdybym miała drugi raz kupować też rozglądneła bym się za drewnianymi,albo zleciła bym dziadkowi zrobienie takiej kuchenki,podobają mi się również te duze z firmy Smoby,chociaż ceny ich są wysokie.Nie tak dawno widziałam w komisie z artykułami dziecięcymi kuchenkę dużą i bardzo ładną za 35zł nie wiem do tej pory dlaczego jej nie kupiłam,była świetna:)

2014-07-13 12:16

Moja corka wlssnie miala plastikową i jej sie podobala

2014-07-12 21:25

Jak szukałam tych kuchni w necie to widziałam, że są różne - prostsze czyli tańsze i takie bardziej wybajerzone, jak ta ze zdjęcia Patrycji. Ale spójrz choćby na tę: http://www.ceneo.pl/589199 Chyba że przekonuje Cię argument, że żadna mama nie chce mieć kuchni z plastiku;)