Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Kask rowerowy dla dziecka - konkretnie dla roczniaka ?

Data utworzenia : 2014-06-30 10:44 | Ostatni komentarz 2019-02-26 12:10

konto usunięte

2762 Odsłony
12 Komentarze

Kupiliśmy fotelik rowerowy a teraz potrzebujemy tylko kupić kask i już wszystko tylko gdzie kupić kask na roczniaka -pomożecie? Przymierzaliśmy już sporo kasków nawet wczoraj w empiku takie fajne Biedronki mieli ale wszystko jest za duże i już sama nie wiem gdzie mamy kupić Kask dla Jasia .Teraz ma roczek i na wszystkich kaskach jest napisane + 2 a może ktoś z was jest posiadaczem takiego małego kasku , a jeżeli tak to gdzie go kupiliście poprosimy o namiar :)

2019-02-26 12:10

Dziecko zdecydowanie powinno mieć na głowie kask i nie ma co tutaj patrzeć na cene kasku co na to jakie ma parametry https://zdrowyobywatel.pl/jak-wybrac-kask-rowerowy/ Na stronie jest opisane w jaki sposób wybrać odpowiedni kask dla małego szkraba. Priorytetem jest bezpieczeństwo. Jak już wybierzesz model, który spełni restrykcyjne wymagania, dopiero wtedy pokuś się o wybranie koloru czy wzoru kasku...... A jeśli dziecko już samo chce decydować o wyglądzie tego, co będzie nosić na głowie, to niech ten kask wybierze. Dzięki temu chętniej ten kask nałoży i nie będzie z niego rezygnowało na co dzień......

2019-02-26 11:48

Jagnako poszukaj na stronie smyka odpowiedni dla Twojego dziecka. Jest duży wybór, ładne wzory i cena przystępna :)

2019-02-26 11:46

Roczne dziecko jest jeszcze zbyt małe na fotelik, nawet jeśli samo stabilnie siedzi i chodzi to jego organizm nie amortyzuje jeszcze wszystkich wstrząsów jaki poddajemy się podczas na rowerze (zwłaszcza w terenie). Dla takich dzieci zdecydowanie bezpieczniejsze są takie specjalne przyczepki.

2019-02-26 11:33

Jakie w tym roku polecicie kupić?

2014-07-01 09:05

http://bezpiecznydzieciak.pl/product-pol-1729-Kask-na-rower-dla-dzieci-XXS-44-48cm-Polisport.html

2014-06-30 19:06

Daryska dziękuję ten pierwszy fajny i pasował by do mojego Jaska

2014-06-30 18:09

w decatlonie byly ostatnio kaski ;) ja je akurat widzialam w gdansku ;) a tu masz dwa znalazlam na stronce ten pierwszy jest za 69,99 zl a ten drugi za99,99 zl

2014-06-30 15:40

joani bardzo dziękuję może uda nap się podskoczyć do decathlona i przymierzyć małemu ten kask, ale mój mąz sam był w sklepie i chyba nie znalazł bo pytałam go wczoraj i mówił że w takich małych rozmiarkach nic nie ma. Dziękuję serdecznie