Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (885 Wątki)

Materacyk Lifenest lub Cocoonababy

Data utworzenia : 2014-06-29 19:44 | Ostatni komentarz 2014-06-30 19:28

Monika-1979

4287 Odsłony
7 Komentarze

Drogie mamy proszę o radę. Jeśli któraś z Was używała/używa materacyka Lifenest dla noworodków i niemowlaków lub Coconababy, proszę o opinię, który Waszym zdaniem lepszy?

2014-06-30 19:28

Może już czytałaś opinie na temat materacyków, o których wspomniałas, ale może warto abyś poczytała jak najwięcej opinii http://www.bangla.pl/opinie/p21197/ubimed-lifenest-sleeping-system. Ja często korzystam z opinii face to face oraz z portali za nim zakupię coś na co trzeba przeznaczyć znaczącą kwotę.

2014-06-30 19:08

Ja tez uważam że jak kogos stać to i owszem można sobie pozwolić na taki komfort i na taką jakośc choć ja słowa złego nie powiem na materac za który dałam 120 zł i sprawuje się bardzo dobrze po 7 miesiącach użytkowania nie ma żadnych śladów odkształceń, super się sprawdza i twardość jak dla mnie odpowiednia.

2014-06-30 08:59

Monika ja mam zwykły piankowo- grykowo- kokosowy materacyk i jestem z niego zadowolona. zapłaciłam ok 130 zł. te materace które wymieniłaś są bardzo drogie jak dla mnie bo kosztują ok 350 zł. No ale mój jest taki zwykły klasyczny:( Aby nie dopuścić do spłaszczenia czaszki po którejś stronie wystarczy układać główkę do spania raz na jedną stronę raz na drugą. Chyba ten materac najbardziej się sprawdziłby dla wcześniaków bo to one są najbardziej SIDS. Polecam watek o materacach może znajdziesz cos ciekawego http://www.lovi.pl/pl/forum/13/450/1. Spróbuj poszukać opinii na portalu Bangla.pl. Tutaj jest opinia o tym lifenest http://www.bangla.pl/opinie/p21197/ubimed-lifenest-sleeping-system

2014-06-29 22:50

Nie używałam żadnego z nich, ale widziałam je na żywo, dotykałam, macałam itp ;) myślałam o zakupie, dla wcześniaka mojej siostry. Mmo odmiennej budowy, oba są podobnej jakości i generalnie zapewniają taką samą pozycję, jednak cena Cooconbaby jest jak dla mnie poprostu zaporowa, więc nie widząc soecjalnych różnic, również w opiniach, które wtedy udało mi się wyszukać w internecie, byłam bliższa zakupu Lifenest. Na zakup finalnie się nie zdecydowałam ze względu na to że niestety, ani z pod jednego, ani z pod drugiego monitor oddechu nie wyłapywał drgań, a wtedy to był priorytet.

2014-06-29 17:33

Ja za swój dałam coś ok 120 zł ale nie narzekam choć wiem że można kupić i tańszy ale ja akurat miaąłm dobra opinię od mojej koleżanki więc kupiłam taki.

2014-06-29 16:59

My kupiliśmy materac pianka-gryka-kokos i psrawdza się bardzo dobrze:) Twardość ma odpowiednią. A dzecko po porstu się przekłada raz na jedna raz na druga stronę:)

2014-06-29 16:57

Ja tez nie używałam i nie używam dlatego że one były dla mnie za drogie i kupiłam też lepszy ale piankowo-grykowo-kokosowy i jestem bardzo zadowolona , nic w nim się nie odkształca, jedna strona jest na lato a druga z przeznaczeniem na zime i jestem zadowolona