Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

jaki smoczek do kleików i kaszek?

Data utworzenia : 2014-06-25 23:03 | Ostatni komentarz 2015-05-19 08:58

Ewcia2

18893 Odsłony
23 Komentarze

Dziewczyny pomóżcie, miałam buteleczkę O z aventa i synek z niej super pil, ale od 4-5 troszkę zagęszczalam kaszkami mniej ich podawałam niż jak pisało, ale teraz już chce podawać normalnie bo synek ma już prawie 6mc, chłopak z głupa powiększył dziurkę w smoczku i pil z niej tak z 3tyg aż tu nagle rozerwał się ten smoczek i tak mu się wylewami ze aż mi płakał jak nie wiem i po wypiciu 40ml niechcial już pic, zrobiłam mu w buteleczce w której mam na herbatki z canpol ale chyba się zraził i juz nie chcial, przez dzień pil mi z tej herbatki ale oczywiście bez kaszki bo kaszka by mi nie przeszła mimo smoczek jest 6+, i pije z niej tak długo ze czasem się wkurza, chłopak pracuje w delegacji, nie mam samochodu, a do sklepów mam 5km z dzieckiem ciężko , ale dzisiaj miałam okazję bo byla siostra i byłam w aptece i doradziła mi z aventa z smoczkiem co się reguluje 1,2,3 ze 1na samo mleko a 2,3na kaszki, wiec ja kupilam z większą buteleczka i masakra nawet na tej 1z kaszka czy z kleikiem leci mu szybko i pul mu się wylewa:-( jaka mam kupić? Bo zwariuje:-(

2015-05-19 08:58

U mnie też smoczek do kaszek się nie sprawdził u starszej córki. Za to bardzo chwalę sobie miękkie łyżeczki silikonowe. Karokaro, moja młodsza córka nie tolerowała żadnych smoczków, ani do uspokajania, ani do butelek. Wypróbowaliśmy smoczki różnych firm, różnych kształtów, ale nic jej nie pasowało. Sprawdziła się tylko łyżeczka, najpierw silikonowa, potem plastikowa.

2015-05-18 00:38

Dziureczka w postaci "Y" w smoczkach przeznaczonych do kaszek zupełnie nie pasowała mojej małej i tak jak u Zuzanny powodowała ksztuszenie. Postanowiłam podać kaszkę łyżeczką, którą zajadała się od razu. Smoczka trójfazowego w związku z tym nie potrzebowałam.

2015-04-23 13:08

Wiecie o tym dziewczyny, że ja nie musiałam kupować żadnego smoczka bo akurat moja dzidzia wcale go nie używała i nigdy go nie chciała. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim, że wasze maleństwo odrzucało smoczek i go nie chciało? Jak ja mu próbowałam dawać to go wypluwało i wolało ssać swojego palca.

2015-04-22 21:32

Dla mojej małej smoczek do kaszki jest stanowczo za duży. Krztusi się nim . Kleik robie bardzo rzadki , wiec smoczek trojprzeplywowy dla nas jest idealny.

2015-04-22 19:54

Mój maluch zajada kaszkę tylko łyżeczką i bardzo dobrze bo też jestem zdania, że lepszą formą jest takie karmienie. Jednak to też zależy od preferencji malucha, bo niektóre dzieci nie chcą o wolą z butli. Co do samych smoczków to myślę, że większość czy też każdy producent butelek posiada w swoim asortymencie specjalnie dobrane smoczki do kaszek. Natomiast jeżeli chodzi i przedziurawianie samemu smoczka to nie jest to nie zalecane gdyż właśnie smoczek może pęknąć. Jest to też niebezpieczne gdyżco czasie karmienia dziecko może się zakrztusić.

2015-04-19 13:56

Ja podaje kleik na odciagnietym mleku na noc. Używam do tego smoczka trojprzeplywowego i ustawiam na jedynkę. Mała ładnie pije i nie krztusi się.

2015-02-28 00:20

Nie ma sensu wszystkiego podawać do ssania, z łyzeczki tez musi się nauczyć jesć.

2015-02-26 00:00

Ja synkowi podałam kaszke ale tylko raz z butelki to strasznie się przy tym wkurzał chociaż nie robiłam takiej gęstej żeby mogł spólnie pić ale ciężko było.Dlatego teraz jak robię kaszke to podaje mu tylko z łyżeczki.Wtedy już się tak nie denerwuje,widocznie przez butelkę mu tak nie leciało i dlatego się jak denerwował przy tym.Ale jeśli chodzi o kleiki to podawałam mu normalnie z butelki i to predzej pił normalnie z butelki.Smoczka używalismy normalnego takiego z jakiego jadł mleko.