Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Fotelik Maxi Cosi

Data utworzenia : 2014-06-21 16:14 | Ostatni komentarz 2015-06-25 20:27

Mama trojaczków

9025 Odsłony
61 Komentarze

Co sądzicie o nosidełkach Maxi Cosi? Chcę je kupić dla moich trojaczków, ale opinie są podzielone. Jestem ciekawa czy mamy na forum używały Maxi Cosi?

2015-06-25 20:27

No Citi trzyma jakość, choć mojej małej tak chodzą nogi, że ta tapicerka przy stópkach już się trochę zmechaciła, i pełno na niej różowych supełeczków od skarpetek małej. Osłonka materiałowa taka ala daszek jest mocowana na rzepy i przy jednym dziurawi się materiał. No ale to takie błachostki. U nas fotelik jest w bardzo intensywnym użyciu :)

2015-06-25 15:24

Z fotelikami maxi cosi osobiśnie nie miałam styczności. Jedna z moich koleżanek używała maxi cosi citi.Na pewno miała go bez bazy.Jak stwierdziła, zapięty pasami siedział bardzo stabilnie i solidnie.Zadowolona była z tego,że kończąc przygodę z tym fotelikiem, dalej wyglądał jak nowy - tapicerka nie do zdarcie,bardzo dobrej jakości

2015-06-13 10:23

Mam cabriofix, bez bazy bo auto bez isofixu. Jak dla mnie jest wszystko w porządku. Mała jest duża, ale na spokojnie się w nim jeszcz mieści, plus też, montaż pasam jest szybki i prosty. Polecam. We wrześniu przejmą go nasi znajomi :)

2015-06-12 19:17

Oj tak zgodzę się z Toba Artan my z mężem polecielismy na to że to najnowszy model z rodziny Maxi Cosi w kategorii od 0-13kg przy pierwszym dziecku to ponosi fantazja wiec mamy cały zestaw razem z isofixem co jest bardzo wygodne. Teraz jednak jak mi dojdzie masa małej do dźwignięcia z fotelikiem to już się robi mniej wesoło. Ale bądź co bądź dalej polecam.

2015-06-11 23:43

Też mi się podobał Peeble, ale był jak dla mnie za ciężki. Dlatego chcąc wozić dziecko w foteliku Maxi Cosi zdecydowałam się na zakup modelu Citi. Waga tylko 2,8 kg, a to ma znaczenie jak się dorzuci rosnące z miesiąca na miesiąc dziecko, atesty są, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Mankamentem jest może brak możliwości zamontowania na isofix, ale baza była dla mnie zbyt droga. Zapinam pasami i jak mi powiedział pan przedstawiciel dobrze zapięte dziecko też podróżuje bezpiecznie. Po prostu isofix to duże udogodnienie. Poza tym foteliki tej firmy mogą być wpinane w stelaże wózków większości firm na naszym rynku.

2015-06-10 12:06

Właśnie my też zakupiliśmy Maxi Cosi model Peeble wygląda solidnie pasy regulowane z tyłu niewielki schowka wkładka dla noworodka pralam już reż pokrowiec bo niestety kupa nam wyciekły po wyszuszeniu jak nowy. Z możliwością masażu do wózków po odkupienia adapterow. Ja gorąco polecam. Dodam jeszcze ze na okres letnie zakupilismy fajna frotte pokrowiec żeby sie tak mala nie pocila w nim.

2015-06-10 08:54

Są to jedne z najlepszych fotelików. Bez wahania kupiłabym go naszemu maluszkowi.

2015-05-17 19:14

Mogę polecić Maxi Cosi CabrioFix , który montowaliśmy na bazie FamilyFix (Isofix),Wysokie bezpieczeństwo, 5 gwiazdek w ateście, Bardzo dobra tapicerka, wciąż wygląda jak nowy.