Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (885 Wątki)

Basen dla dziecka- jaki kupić ? Co polecacie:)

Data utworzenia : 2014-06-14 19:13 | Ostatni komentarz 2014-06-22 18:08

konto usunięte

4351 Odsłony
25 Komentarze

Witam nie znalazłam takiego wątku o basenach więc postanowiłam założyć. A mianowicie zbliża się lato i zastanawialiśmy się jaki kupić basen dla Jasia na działkę nad jeziorko żeby tam się mógł pluskać a żeby było bezpiecznie .I pani w sklepie doradziła nam że na początek wystarczy taki mały dmuchany, a wy jakie macie i czy macie baseniki dla maluszków. Podobnież przy dmuchanych można nalać niewiele wody i to nie przeszkadza a w rozporowych tej wody musi być już wlane do pełna. Mamy już kupiony jeden ale nad jeziorkiem ale tamten jest za duży:) A wy w jakim wieku macie dzieci i jakiej wielkości baseny, ten nasz ze zdjęcia ma metr na metr:)

2014-06-22 18:08

A to drugi basen ten większy kupiony przeze mnie na przyszły rok tylko jeszcze w pudełku. Taki z daszkiem chroniącym przed słańcem :) Cena na wyprzedaży to 17,5

2014-06-20 21:16

Dla zainteresowanych w netto będą baseniki i inne bajery kąpielowe:)

2014-06-19 22:27

K.Czerska ja mam drugi dla Jasia z daszkiem dmuchany z dmuchanym dnem ale kupiła go za 17,50 w lutym w tesco na wyprzedaży i też fajnie wygląda. Akurat jesteśmy nad jeziorkiem to może uda mi się go nadmuchać i wkleje zdjęcie . Ten który Ty wypatrzyłaś fajny ale mi szkoda było by troszkę pieniędzy a wiadomo że taki mały basen posłuży rok a potem potrzebny będzie większy

2014-06-18 22:15

Dzięki za info. ja nie mam doświadczenia w takich sprawach.

2014-06-18 21:20

K.Czerska nie warto. Lepiej kupić najmniejszy basen, taki 50 cm średnicy, nalać wody ledwo ledwo, rozstawić parasol nad nim i wydać 10 zł :) Ten brodzik, który pokazałaś to tak na jeden sezon jest.

2014-06-18 15:44

W zeszłym roku miałam dla Zuzi mały basenik kupiony za parę groszy o średnicy 50 cm, teraz szukam czegoś większego i chyba muszę poczekać aż rzucą coś w biedronce bo oni mają bardzo fajne te baseny dla dzieci. Ja szukając zwracam uwagę na to żeby: basen był cały pompowany, bo dziecko może się na boku oprzeć albo usiąść a te rozporowe nie przepowiadają do mnie, I druga sprawa dno basenu, najlepiej jak jest karbowane, dziecko w tedy tak szybko się nie poślizgnie uważam że takie jest bezpieczniejsze.

2014-06-18 15:35

Wynalazłam takie cudo i zastanawiam się czy warto inwestować taką kasę. http://www.ekopieluszkimuumi.pl/brodzik_anty_uv_ludi.html

2014-06-16 20:56

Słuchajcie najprostszy pawilon ogrodowy zimą był za 150 zł ze ściankami, teraz taki sam, ale bez ścianek jest za 300. I wypominam mojemu mężowi, że jak mówiłam w styczniu żeby kupić to on swoje: "mamy czas". Teraz będziemy czekać znów do zimy :D