Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Tanie a dobre!

Data utworzenia : 2014-06-08 18:55 | Ostatni komentarz 2015-10-19 14:55

K.Czerska

9283 Odsłony
132 Komentarze

Dobrze wiemy, że są dostępne rzeczy bardzo tanie np. zamienniki które idealnie spełniają swoją role więc po co przepłacać. Warto się podzielić takimi informacjami. Ubranka, kosmetyki, akcesoria - wszystko dla dziecka

2014-06-09 13:57

Ja małej podaję kaszkę z babydream po 4 miesiącu, jednak trzeba z nią ostrożnie, bo zawiera sok z mandarynki, a bywa alergogenny, więc ostrożnie u dzieci, które mają skłonności do alergii pokarmowych. U nas świetnie się spisuje i jest zdecydowanie mniej słodka niż bobovita i nestle.

2014-06-09 11:35

o właśnie o to mi chodziło, sama lubię jeść te kaszki więc chętnie spróbuje;)

2014-06-09 11:20

ja odkryłam naprzykład kaszki z rosmanna Babydream w kartonkiku mniej słodkie od bobovity a cena to polowa ceny kaszek bobovity:)

2014-06-09 09:29

No więc tak: u nas świetnie się sprawdzają kosmetyki z rossmanna, mają bardzo dobry skład, a mała ma po nich śliczną skórę - stosujemy oliwkę, żel do kąpieli, krem do pupy i krem z pantenolem. Oliwka z babydream to jedyna na rynku bez parafiny a za to z oliwą z oliwek, olejem jojoba, olejkiem migdałowym i wit.E. U nas dobra na wszystko :) Jako pieluchy stosujemy happy, ale z tego co słyszałam to pieluchy z rossmanna to to samo, tylko cenowo nawet taniej wychodzi happy kupione w hurcie przez ich stronę internetową. Moja mała na pampersy oryginalne reaguje uczuleniem :) Zabawki, akcesoria, polecam Canpol :)