Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Tanie a dobre!

Data utworzenia : 2014-06-08 18:55 | Ostatni komentarz 2015-10-19 14:55

K.Czerska

9284 Odsłony
132 Komentarze

Dobrze wiemy, że są dostępne rzeczy bardzo tanie np. zamienniki które idealnie spełniają swoją role więc po co przepłacać. Warto się podzielić takimi informacjami. Ubranka, kosmetyki, akcesoria - wszystko dla dziecka

2015-10-19 14:55

Również jestem zadowolona z DADA , pieluszki są tanie i dziecko nie ma uczulenia. Estetycznie są wykonane i łatwo dostępne. Zawsze kupuje duże paki za 50 zł. Używałam też pieluszek z rossman ale dziecku nie podeszły. Też sprawdzam na bieżąco gazetki, ale tu się zaoszczędzi 2 zł , tu 10 zł i się uzbiera. Dobrze ,że jeszcze są zakupy intranetowe.

2015-10-14 11:13

Mój mi wyrzuca gazetki bo mówi że ma dość jak co parę dni przynoszę z klatki nowe gazetki :D ale mam patent bo teraz większość gazetek w necie i też się śmieje że ja nie umiem bez nich żyć :D

2015-10-13 16:10

Też mam ten system. Trzeba się co prawda pilnować, żeby w każdym z tych sklepów niw robić dużych zakupów i nie wydać po 200 zl, ale to jest fakt, że można dużo zaoszczędzić. Mój mąż się ze mnie śmieje, ze jestem uzależniona od gazetek:P

2015-10-13 14:41

Też tak robię jak manndarynka większość gazetek przychodzi mi na maila także patrzę co jest w promocji.

2015-10-13 12:44

Zawsze tak porównuje większe wydatki. A teraz w sumie na wszystkie dziecięce gadżety tak poluję :)

2015-10-13 12:07

manndarynka świetny sposób. :) Też tak czasami robię, jeżeli właśnie sklepy są blisko siebie, a promocja to nie kilka groszy tylko trochę więcej. :)

2015-10-13 10:28

Dziewczyny jak mi się kńczy czy to pampersy czy to w ogóle spożywka, chemia i rzeczy których potrzebuje, to zanim pojade gdzieś do sklepu to najpierw przeglądam wszystkie gazetki sklepów które mam w okolicy :-))) spisuje gdzie są jakieś dobre promocje, potem spisuje rzeczy na kartce to gdzie mam kupić i zdarza mi się,ze jak się wybieram na większe zakupy to potrafię wejść do 5 marketów :-) U mnie akurat te markety są w miarę blisko wiec nie musze pokonywać jakoś dużo kilometrów, a na prawdę można dużo zaoszczędzić, bo czasami np proszek do prania w jest w promocji w jednym sklepie i kosztuje o 20zł mniej niż w pozostałych :-) i tak samo bywa w dziecięcymi produktami :-)

2015-10-12 22:34

Dada - zależy jaki rozmiar. Używam teraz 4 - tych nowych i z nich jestem zadowolona i kupuję tylko dada. Słoiczki - rzadko, sporadycznie, od początku gotowałam sama, chyba że był akurat nie sezon i nie miałam skąd wziąć.