Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (861 Wątki)

Poduszka do karmienia rogal- potrzebna czy nie?

Data utworzenia : 2014-06-04 14:10 | Ostatni komentarz 2018-12-19 00:32

Patrycja-1989

19047 Odsłony
203 Komentarze

Jakie jest Wasze zdanie na temat poduszek do karmienia- rogali, czy jest to faktycznie niezbędne czy można się bez tego obyć? [przeczytaj także wątek Ułatwianie karmienia w sekcji Karmienie piersią http://lovi.pl/pl/forum/2/9/1 Redakcja LOVI]

2018-12-19 00:32

Dokładnie mama.gratki tak jak mówisz jednemu życie uratuje , a dla drugiego będzie to zbedne . Ja czytałam.wiele. dobrego o poduszkach do karmienia i już zamówiona czekamy na dostawę

Konto usunięte

2018-12-18 11:50

A ja znowu uważam, że poducha jest bardzo potrzeba i do dzisiaj jest u nas wykorzystywana. Każdy rodzic ma swoje zdanie, swoje niezbędne gadżety i to co ktoś uważa za must have, inny uzna za zbędny gadżet.

2018-12-17 23:44

Taka poduszka jest wygodna ale nie.jest konieczna do kupienia. Jak masz odłożone pieniądze to kup ale jak masz ważniejsze wydatki to bez tego też sobie poradzisz:-)

2018-12-06 00:50

Ja mam wrażenie, że zasypuje się nas rodziców masą "niezbędnych" rzeczy, które później okazują się bezużyteczne. Zwłaszcza przy pierwszym dziecku człowiek głupieje w momencie robienia wyprawki i zastanawia się po 10 razy czy to się przyda czy nie, czy kupować czy zaczekać, czy warto. My nie zdecydowaliśmy się na rogala ani poduszki do karmienia - w razie co zwijałam w rulon kocyk i podkładałam pod rękę, żeby było wygodniej trzymać bobasa. No i pamiętać trzeba też o tym, że to nie jest mały gadżet, a przy niewielkim mieszkaniu i masie innych - faktycznie niezbędnych - rzeczy - każdy kawałek wolnego miejsca jest na wagę złota ;)

2018-12-01 13:07

Niezbędne pewnie nie są, ale mi ta poduszka bardzo pomogła - https://materacyk.pl/produkt/wyrob-medyczny-kl-fikusne-gniazdko/ zwłaszcza na początku jak nie umiałam wygodnej pozycji sobie ułożyć

2018-09-18 12:21

Ja mam nadzieje, że będę karmić piersią bardzo bym chciała , ale jak się nie uda to wtedy będziemy podawać mleko modyfikowane.

2018-09-17 19:43

Ja w pierwszych dwóch ciążach nie korzystałam z żadnych rogali, poduszek, gniazdek nic.. Teraz kupiłam poduszke do spania, kupiłam na allegro za ok 25zł, troche skorzystałam i jak na razie leży, korzystają dzieci i pewnie przyda się dla dzidziusia jako kokonik np do położenia na dywanie, osołona itp, ale nic wiecej nie bede kupowała. Co do karmienia piersią no to ja jestem bardzo, zawsze namawiam, że lepiej, że warto,ze zdrowiej itd, ja akurat jeszcze przed pierwszą ciążą nie wyobrażałam sobie, ze nie bedę karmić. Nie dopuszczałam tej myśli i jak już wiecie pierwsza miałam cesarkę i pokarm dostałam dopiero po 3ech dniach, oczywiście bylam zszokowana, ze nie mam tego pokarmu i mówie sobie, ze nie mogę nie mieć, musze mieć i koniec. I jak wiecie długo karmiłam obu. Pokarm jest przede wszystkim w naszej głowie i myślę,ze nastaienie w tym wypadku też jest ważne. Co do rezygnacji, no cóż, każda mama sama podejmuje decyzję, troche szkoda oczywiście jak mama z własnej woli i wygody nie chce karmić dziecka piersią, no ale cóż, trudno to jej decyzja, najważniejsze, żeby dziecko kochała :)

Konto usunięte

2018-09-17 19:11

Dziewczyny - zazwyczaj trudno jest zrozumieć innych :) Każdy ma swoje powody. A niektórzy będą to robić wbrew innym - po prostu :) Ja się cieszę, że udało mi się karmić piersią, chociaż dopuszczałam myśl, że jak coś to modyfikowane damy. 5 miesięcy za Nami i się udało :)