Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Ubranka

Data utworzenia : 2014-06-02 10:42 | Ostatni komentarz 2015-03-02 10:31

Grażyna

5416 Odsłony
32 Komentarze

Ostatnio zabrałam się za kompletowanie ubranek dla mojego synka, z racji tego że termin mam wyznaczony na 10 października nie chce kupić za dużo ubranek z krótkim rękawkiem.. Ale też się zastanawiam ile i jakich ubranek w jakich rozmiarach kupić żeby ani nie było za dużo ani za mało... Drogie mamusie doradźcie ;)

2015-03-02 10:31

widziałam, ze teraz będą w promocji body w biedronce. Może się wybiore zobaczyć z jakiego materiału i czy warto. Miała któraś z was ubranka z Biedronki??

2015-03-01 09:58

Ja rozmiar 50 zakładałam przez miesiąc potem przez miesiąc 56 i teraz zakładam 62. Mam nadzieje ze dłużej niż miesiąc w tym pochodzi. Mam dużo ładnych ubranek. Głównie używanych ale i parę nowych ze smyka i lidla tez się znajdzie.

2015-02-28 23:32

Ja też długo zakładałam synkowi rozmiar 56,ale za to później nadrobił i teraz ma prawie 8 miesięcy i ubranka nosi rozmiar 74,80(9-18) a nawet zdarza się że założy 12-18 to wszystko zależy od tego jakie letter to ubranie.Kupiłam mu dres jak miał 4 miesiące to spodnie są już dawno za małe a bluzę od tego dresu jeszcze mu zakładam.Takie dziwne są te rozmiary.

2015-02-28 13:37

Zalerzy jakie dziecko sie urodzi my rozmiar 56 uzywalismy prawie do 4miesiaca:) ale napewno lepiej kupic 62 bo bedziesz miec pewnosc ze dziecko sie zmiesci :)

2015-02-10 20:12

Ja bardzo dużo ubranek kupiłam synkowi za nim się jeszcze urodził co niepotrzebnie bo tak szybko wyrósł że nie zdążyłam mu wszystkiego ubrać.Nie ma się co z tym śpieszyć wiadomo że każda mama chce jak najlepiej dla dziecka,kupić ubranko,wyprasować bo ja jak chodziłam w ciąży to jak zobaczyłam coś fajnego to od razu kupiłam,zaczęłam układać,sortować...Ale jak byłam w ciąży to akurat byłam na zwolnieniu lekarksim i miałam bardzo dużo czasu to tak mi się czasami nudziło że musiałam się czymś zająć,a miałam wtedy ochotę kupować coś nowego bo czym bliżej było to bardzo byłam szczęśliwa że niedługo synek będzie ze mną.

2014-06-18 22:19

Moi teściowie kupili dla Nas ciuszki (90% nowych), ręczniki, kocyk taki gruby, kosmetyki i razem z wysyłką do Polski wyszło im ok. 150 e. Ciuszków starczyło Nam do 5 miesiąca, chociaż oczywiście dokupywaliśmy coś w międzyczasie. K.Czerska Buciki kupuje się co ok. 3 miesiące a mierzy obrysowując stopę dziecka na kartce. Jeżeli np. w ciąży bardzo ciągnie Cię by kupić takie malutkie buciki ale już sztywne, kup w rozmiarze 20-21 a na pewno się już przydadzą do chodzenia; )

2014-06-18 22:02

Ostatnio byłam w "Bartku" i oglądałam te słodkie buciki cena też jest słodka;d Jestem ciekawa jak szybko rośnie stópka takiemu małemu dziecku

2014-06-18 21:35

Owszem, ale jak nie ma możliwości innej to trzeba kupić :) Ale dla drugiej córki zostaną, więc nic się nie zmarnuje. Szczerze to dopiero teraz zaczyna być gorzej, bo dobre buty dla dziecka też kosztują. Fakt, że ogólnie rośnie wolniej i ciuszki starczają na dłużej, ale buty to jest minimum 100 zł za parę, chyba że jakaś fajna przecena się trafi.