Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (860 Wątki)

Łóżeczko turystyczne

Data utworzenia : 2013-02-04 11:36 | Ostatni komentarz 2019-03-18 23:03

Iwona

15342 Odsłony
131 Komentarze

Drodzy rodzice, co myślicie na temat łóżeczek turystycznych ?

2019-03-18 23:03

My też mamy łóżeczko turystyczne na wypady kupione ale jeszcze nie używane . Jest u babci i jak u niej jesteśmy to wtedy rozkładamy i w razie czego możemy dziecko położyć spać . Też ma dwa poziomy także można bujać w razie czego . Na kółkach i super bo składa się jednym ruchem i zajmuje mało miejsca . W mieszkaniu mamy zwykle łóżeczko . Mam znajomych którzy mają turystyczne zamiast normalnego i chyba bym się na takie nie zdecydowała żeby dziecko cały czas w nim spało ale są tego zwolennicy :)

2019-03-18 10:36

Bardzo fajne rozwiązanie jeżeli dużo podróżujecie, ale lepsze dla maleństwa i jego kręgosłupa jest zwykłe łóżeczko. :)

2019-03-17 16:54

My też mamy łóżeczko turystyczne i myślę, że na to na prawdę świetne rozwiązanie :)Polecam takie, które posiada kółka, dzięki czemu łatwo będzie je przewieść i przestawić w inne miejsce. Do wielkich zalet zaliczamy również oczywiście to, że można zabrać je w podróż i na dodatek nie zajmuje bardzo dużo miejsca. Warto kupić takie, aby miało funkcję 2 poziomową, czyli podwieszaną górę kiedy dziecko jest mniejsze i kiedy już większe możemy je swobodnie zniżyć, aby było bezpiecznie :) Ja jestem bardzo zadowolona i polecam :)

2019-03-17 15:08

My mamy i łóżeczko klasyczne drewniane i takie turystyczne 3 w 1 timon z lionelo i przyznam szczerze, że to drugie jest bardziej funkcjonalne. Łatwo można je przenosić, złożyć, więc bez problemu zabieramy je w dłuższe trasy.

Konto usunięte

2018-09-04 07:38

jest to "mniejsze" zło. My mieliśmy masę komarów. Jak ją jednej nocy pogryzły to na samej twarzy miała z 10-15 ugryzień :( Koszmar. Na szczęście jej to nie bolało i nie swędziało. Póki co, córka nie reaguje na tą chemię w kontaktach - nic się w jej zachowaniu nie zmieniło.

Konto usunięte

2018-09-03 19:26

Pcheła, również mamy moskitiery ale i u nas kilka komarow wleciało. Kupiłam plasterki na łóżeczko, ale one działają tylko 4 godziny. Raz użyłam do kontaktu wtyczki, ale zanim wniosłam córkę fo ją wyjęłam - pcheła, myślę, że to lepsze niż ugryzienia

Konto usunięte

2018-09-03 18:46

My dopiero niedawno się pozbyliśmy komarów, ale niestety niezbyt dobrą metodą :( zainwestowaliśmy w moskitiery, ale mimo to komary się pojawiały. Musielismy kupić chemię do kontaktu :( Dopiero jak podłączylismy BROS-a różowego to podziałało i komary zniknęły. Niestety wkladki co 12 h trzeba zmieniać no i teoretycznie jest on bezpieczny dla dzieci od 1. roku życia. Lekarz stwierdził, że mimo wszystko i tak to będzie lepsze niż zamykanie okien na 24h, duszenie się w temperaturze 32 stopni czy masowe pogryzienia.

2018-09-03 11:17

U nas w tym roku nawet w miarę było niewiele komarów, na szczęście.