Lista życzeń
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Zakupy (859 Wątki)

Żyrafa Sophie

Data utworzenia : 2014-05-15 09:14 | Ostatni komentarz 2015-07-17 15:55

konto usunięte

2732 Odsłony
8 Komentarze

Ostatnio przeglądałam sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci i wpadła mi w oko żyrafa Sophie. Podoba mi się to coś, trochę drogie i kojarzy mi się trochę z zabawką dla psa, ale bardzo ładna i zastanawiam się nad zakupem. Karola dostała kasę na chrzest i chciałabym kupić jej też jakąś zabawkę na teraz a ona wydaje mi się idealna szczególnie, że chyba zaczynamy ząbkować. Czy któraś z Was ma takie cudo?

2015-07-17 15:55

Dziecko będzie się interesować wszystkim w taki sposób:) kariera nowej zabawki to tak chyba standardowo 2-3 dni, a potem jest już poznana i nieinteresująca. Chyba, że ją schowamy na 2-3 tygodnie i po tym czasie wyjmiemy na nowo. Ja nie kupilabym specjalnie żyrafki Sophie...

2015-06-26 15:22

Oo, ile ja się dobrego w ciąży nasłuchałam o tej Sophie. Poleciałam do sklepu ją obejrzeć, no fajna lecz bez jakiegoś szału. Za to cena powaliła z nóg. No trudno, moje dziecko nie musi mieć wszystkiego modnego. Ale żyrafka u nas jednak jest :-). Mała dostała ją w prezencie od chrzestnej. Nie wiem kto się bardziej cieszył ja czy mała? Pomyślałam, wreszcie będzie czym błysnąć w towarzystwie. No ale marzenia nie równe rzeczywistości. Kariery długiej u mojej córki nie zrobiła, mała pobawiła się nią dwa dni i już. Leży teraz wśród innych o wiele tańszych zabawek i tylko od czasu do czasu jest wygrzebywana przez córeczkę na dosłownie parę gryzów :-).

2015-06-26 13:07

ja znam dzieci co zwykłych gryzaków nie chciały a za Sophie przepadały i dość długo się nia bawiły :)widać taki fenomen zabawki.Chciałam bardzo ale cena za kawałek gumy mnie odstrasza :(

2015-06-26 12:07

cena rzeczywiście wysoka, a zabawka fajna :)

2014-05-16 10:21

Tak, tylko typowe gryzaki nie mają tyle uroku. A dobry gryzak też kosztuje. Fajne są gryzaki MAM ale za jeden trzeba liczyć z przesyłką coś koło 30-35zł. Żyrafa mi się podoba, bo łatwiej jest ją złapać i więcej elementów do mamlania. Basiu ja też nie mam kasy, ale że chciałabym żeby Karolinka miała jakiś ładny prezent po chrzcie, to jej zamówiłam.

2014-05-15 23:14

w sumie mi się wydaje, że można zastąpić ją zwyłym gryzakiem;) jest może oryginalna i w ogóle.. ale czy bardziej funkcjonalna niż inne gryzaki? już bym wolala kupić gryzak z jakimiś wypustkami itd. :)

2014-05-15 22:45

zabawka jest ładna podoba mi się, ale cena mniej mi się podoba w sumie żeby było mnie stać to bym kupiła taką żyrafkę ale potem nikomu bym jej nie oddała tylko trzymała na pamiątkę

2014-05-15 16:16

Olga ale to jest gryzak za 60 zł... Trochę drogo, mimo, że wygląda przeuroczo. Moim zdaniem sprawdź najpierw czy Karolinka w ogóle akceptuje gryzaki, żeby się nie okazało, że kasa wyrzucona w błoto. Chociaż opis też mnie przekonuje, gdybym nie zobaczyła wcześniej ceny to bym się nie zastanawiała nad zakupem :)